Svētku noskaņojums

Jaunajā gadā gribās spīdēt. Būt enerģijas pilnai un pārliecinātai par sevi. Harmoniskai un apgarotai. Mierīgai un sievišķīgai.

 

Kāpēc izvēlēties Sparitual? 

Sparitual līnija ietver sevī kosmētiku roku, kāju un ķermeņa SPA kopšanai: minerālsāļus, losjonus, masāžas kokteiļus, kondicionierus, smidzinātājus, kā arī nagu kopšanas līdzekļus, plašu nagu laku paleti un daudz ko citu. Brīnišķīgie Sparitual līdzekļi palīdzēs sagatavoties svētkiem (mums taču ballītēs ir jāizskatās spīdoši!), sagādāt sev īstu SPA baudu, kā arī ar smaidu pārdzīvot garo jo garo ziemu un līdz pavasarim kļūt par vēl apburošākām un harmoniskākām būtnēm.

Sparitual ir organiska kosmētika, kas ir pārsteidzoši viegla un delikāta. Tai ir organisks sastāvs, kurā nav tādu kaitīgo vielu kā sintētiskās krāsvielas, parabēni, toluols u.c. Sparitual kosmētika ir ieguvusi ECOCERT sertifikātu, kas apstiprina, ka produktu sastāvā nav mazāk par 70% augu izcelsmes organisku sastāvdaļu. Ražošanas procesā tiek izmantotas tikai dabīgās krāsvielas, dabīgi augu ekstrakti un ēteriskās eļļas, kas tikuši savākti ekoloģiski tīros planētas rajonos. Produkti netiek testēti uz dzīvniekiem, bet tās iepakojums var tikt otrreizēji pārstrādāts. Sparitual ir labākais veids kā parūpēties par savu veselību un skaistumu – tie ir dabīgi un dabiski līdzekļi.

Sparitual kosmētikas īpatnība ir tajā, ka tā iedarbojas uz cilvēka enerģētiskajiem centriem – čakrām, kas atbild par pareizu organisma iekšējās enerģijas sadalījumu. Līdz ar to ārējais skaistums tiek panākts ar enerģisko plūsmu harmonizācijas un dvēseles stāvokļa palīdzību. Unikālajā Sparitual kosmētika ir apvienotas jaunākās inovatīvās biotehnoloģijas un austrumu SPA filozofijas tradīcijas. Sparitual ir īpaša filozofija, ekskluzīva koncepcija un oriģināla pasniegšana. Konkrētu ēterisko eļļu, kas ietilpst Sparitual preparātos, iedarbība ir mērķēta īpaši uz cilvēka enerģētiskajiem centriem jeb čakrām, kas atbild par organisma iekšējās enerģijas pārdali.

Sparitual nagu lakas krāsas izvēles laikā der rokās paņemt īpašo Sparitual vēdekli (kuru var atrast arī Oniks BETA salonā un veikalos). Un, ieklausoties savā intuīcijā, izvēlēties vienu no vēdekļa lapiņām! Katrai nagu lakas krāsai, kas redzamas uz vēdekļa, atbilst filozofisks teiciens, piemēram: „Jūs esat izdomas bagāta. Tad nu sāciet ar tās dalīšanos ar apkārtējiem” vai „Nevajag iespringt, vajag priecāties!” utt. Maģiskais Sparitual vēdeklis pastāstīs par jūsu izvēlēto krāsu un garastāvokli, kādu tas atnesīs. Izvēlaties krāsu, kas jums iepatīkas un vēdeklis jums „pastāstīs” par jums pašu. Piemēram, jūs pievelk intensīvi sarkanā un fuksijas toņi? Šiem toņiem atbilst uguns stihija, kas pozitīvi iedarbojas uz fizisko stāvokli, attīsta plaša mēroga domāšanu un palīdz pieņemt pareizos lēmumus grūtās situācijās. Spēcīgā sarkanās krāsas enerģija dod spēku un pašpārliecinātību. Šī krāsa ir drosmīgiem cilvēkiem, kas nemeklē kompromisus un nebaidās eksperimentēt. Sparitual kolekcijas ir ļoti daudzveidīgas – klasiskas un modernas, un par avangarda krāsās un tekstūrās. Pievērsiet uzmanību sarkanajiem, kā arī dziļi decembra nakts tumšajiem un noslēpumainajiem toņiem – ķiršu krāsas, tintes krāsas, brūnajiem. Šādi toņi ir šīs ziemas hīti!


© 2021 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.