Kā ātri ataudzēt veselīgus nagus?

Ja pirms atvaļinājuma uz vairākām nedēļām izveidojāt nevainojamu gēla pārklājumu, bet vasaras izskaņu pavadījāt birojā zem kondicioniera - jūs esat no vasaras nogurušu nagu klubā. Pēc tādas iedarbības āda zaudē mitrumu, nagu stāvoklis pasliktinās, bet to augšana palēninās.

Zemāk lasiet ekspertu padomus, kas ātri vien uzlabos jūsu nagu stāvokli.

1. Viens no galvenajiem nagu bojājuma iemesliem ir nepareiza gēla lakas noņemšana. Eksperti iesaka pagaidīt tieši 15 minūtes, līdz šķīdums pilnībā iesūcas un nagu laku varētu noņemt maksimāli droši. Steidzoties noņemt laku ātrāk, ir risks kopā ar pārklājumu noņemt emalju.

2. Otrais solis pretim nagu veselībai - nagu kopšana mājas apstākļos. Katru dienu veltiet dažas minūtes kutikulu eļļas un roku losjona uzklāšanai. Iknedēļas manikīrs nenozīmē, ka pārējo laiku nagus drīkst ignorēt. Trīs reizes dienā ir nepieciešams lietot mitrinošu eļļu. Jau pēc divām nedēļām manīsiet,  ka nagu stāvoklis ir ievērojami uzlabojies.

3. Ja nagi ir ļoti sliktā stāvoklī, bojāti un vāji, ieteicams uz laiku atteikties no jebkāda veida pārklājuma. Vienu vai divas nedēļas atpūtieties no nagu lakas. Tas ļaus emaljai atjaunoties un veicinās nagu augšanu. Šajā laikā izmantojiet nagu kopšanas līdzekļus ar antioksidantiem vai keratīnu.
Lai izvairītos no nagu bojājumiem un uzturētu nagus veselus un stiprus, ieteicams katru otro dienu uzklāt caurspīdīgu stiprinošu nagu kopšanas līdzekli.

 

 

 


© 2021 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.