Your shopping cart is empty!


Vispārēji noteikumi

  1. Iepirkšanās kārtību interneta veikalā ONIKSBETA.LV nosaka LR MK noteikumu par distances līgumu 255. pants.
  2. Pienākumi attiecas uz katru ONIKSBETA.LV interneta veikala lietotāju un stājas spēkā pasūtījuma pieteikšanas brīdī - aizpildot anketu ONIKS-BETA.LV mājas lapā, piesakot pasūtījumu pa tālruni vai e-pastu.
  3. Reģistrējoties ONIKSBETA.LV mājas lapā, pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai pārdevējs varētu pieņemt pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām.
  4. Ievadot informāciju, pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar pircēja pasūtījuma apstrādi.
  5. Visas cenas ONIKSBETA.LV interneta veikalā ir norādītas ar PVN, atbilstoši LR likumdošanai. Preču apmaksu iespējams veikt tikai Eiro (EUR) valūtā.
  6. ONIKSBETA.LV interneta veikala cenas un preču klāsts var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma.
  7. Preču parametri vai komplektācija var tikt mainīti, saskaņā ar ražotāju noteiktām izmaiņām.
  8. ONIKSBETA.LV interneta veikala preču aprakstiem, attēliem un tehniskām specifikācijām ir informatīvs raksturs.

Preču atgriešana

Jūs varat atgriezt visas ONIKSBETA.LV interneta veikalā iegādātās preces, izņemot kosmētiku, 14 kalendāro dienu laikā pēc to saņemšanas.

Ja jūs vēlaties atgriezt iegādāto preci, lūdzu aizpildiet preču atgriešanas veidlapu. Tajā ir obligāti jānorāda:

Vārds, uzvārds: ievadiet jūsu vārdu un uzvārdu;

Tālrunis: ievadiet jūsu tālruņa numuru;

Temats: preces atgriešana vai preces apmaiņa;

E-pasts: ievadiet jūsu e-pasta adresi;

Pasūtījuma numurs: ievadiet pasūtījuma numuru, kuru vēlaties atgriezt;

Prece: norādiet preci, kuru vēlaties atgriezt;

Mērķis: norādiet, vai vēlaties preci atgriezt vai apmainīt;

Ziņojums: lūdzu norādiet preces atgriešanas vai apmaiņas iemeslu. Ja jūs vēlaties apmainīt preci, lūdzu norādiet, kuru preci jūs vēlētos saņemt pretī. Ja jūs vēlaties atgriezt samaksātos līdzekļus, lūdzu norādiet, ka vēlaties saņemt naudu (skaidrā naudā atgriežot preci vai bezskaidrā naudā uz jūsu bankas konta numuru). Lai saņemtu naudu bankas kontā, lūdzu ievadiet savu informāciju (vārds, uzvārds, personas kods, bankas nosaukums, SWIFT kods, konta numurs). Norādiet adresi, kur kurjers var saņemt atgriežamo preci (darba dienās no plkst. 9:00 līdz 18:00).

Visas izmaksas, saistītas ar preces atgriešanu, apmaiņu un piegādi, sedz pircējs. Šīs izmaksas tiks atskaitītas no pircējas atgriežamās naudas par preci.