Cuccio Veneer meistarklase

Cuccio Colour Order Brochure-3web1

Piedāvājam "Oniks BETA" salona profesionāļu meistarklasi Cuccio Veneer uzklāšanā.

1. Attaukojiet naga plātni ar Prep līdzekļa palīdzību.

1

2. Uzklājiet skābes nesaturošo praimeri Fuse (Bonder) uz katra naga galiņa maksimālai saķerei ar nagu laku. Nagi var nedaudz izbalēt. Nesatraucieties - tas ir normāli.

2

3. Uzklājiet ļoti plānu bāzes pārklājuma (Base Coat) kārtu uz vienas rokas četriem pirkstiem. Nožāvējiet nagus: zem UV lampas - 2 minūtes, zem LED lampas - 30 sekundes. Tad uzklājiet bāzes kārtu īkšķim un nožāvējiet to zem lampas. Atkārtojiet procedūru otrai rokai.

3

4. Uzklājiet ļoti plānu krāsainā gēla kārtu. Šai kārtai nav jābūt blīvai. Nožāvējiet nagus: zem UV lampas - 2 minūtes, zem LED lampas - 30 sekundes. Atkārtojiet procedūru otrai rokai. Tad uzklājiet otru krāsainā gēla kārtu. Nožāvējiet nagus: zem UV lampas - 2 minūtes, zem LED lampas - 30 sekundes. Atkārtojiet procedūru otrai rokai.

4


5. Uzklājiet plānu virskārtu (Top) četriem vienas rokas pirkstiem un nožāvējiet tos zem UV lampas - 2 minūtes vai zem LED lampas - 30 sekundes.  Tad uzklājiet virskārtu īkšķim un nožāvējiet to zem lampas. Atkārtojiet procedūru otrai rokai. Lipīgo kārtu noņemiet ar "Finishing Wipe" salvešu palīdzību. Spoguļspīduma iegūšanai iesakām lietot vienu salveti - vienam pirkstam.

5

6

Nobeigumā pielietojiet Cuccio Cuticle Oil kutikulu eļļu.

Vislabākā rezultāta iegūšanai, iesakām jums lietot tikai Cuccio Veneer sistēmas līdzekļus!

Jutekliskais dūmakainu acu make-up (Smoky eyes)

Dūmakainā make-up noslēpums.

Pirmoreiz Baltijā, kompānija Oniks BETA piedāvā pasaules brendu Palladio, ar 30 gadu vēsturi un popularitāti daudzās valstīs, īpaši iemīlētu Holivudas profesionāļu vidū. Dekoratīvā kosmētika Palladio turpina gūt popularitāti ne tikai tāpēc, ka visi kosmētikas līdzekļi satur augu ekstraktus un vitamīnus, tiem ir pretnovecošanās, mitrinoša un pretiekaisuma iedarbība, kā arī tie ir piemēroti jutīgai ādai. Aktuālā un mūsdienīgā kosmētikas līnija sevī ietver visus mūžīgās klasikas elementus un ir unikāla tāpēc, ka ir piemērota kā profesionālai, tā ikdienas lietošanai. Make-up vienmēr ir bijis ne tikai sevis izgreznošanas veids, bet arī īsts pilnīgas pārveidošanās ierocis. Daži maigi un svaigi toņi spēj jūs pārvērst par pašu nevainīgumu, bet biezs skropstu tušas slānis un dramatiska acu kontūra - par liktenīgo skaistuli.   

Jutekliskais dūmakainu acu make-up (Smoky eyes)

Dūmakainu acu make-up ir lielisks piemērs tam, kā moderns un profesionāls make-up ir pārvērties par klasisko. Šo acu krāsošanas stilu vizāžisti sauc par make-up "mazo, melno kleitiņu". Tāpat kā Koko Šanel mūžīgie radījumi, dūmakains acis ir detaļa, kura jebkuru sievieti padara seksuālu, koķetu un ļoti pievilcīgu.

Dūmakainu acu make-up dažreiz tiek izmantots vakara, kas viennozīmīgi ir pavedinošākais, grimam. Taču akcents uz acīm aktuāls ir vienmēr. Katrai sievietei ir vērts apgūt tā izpildīšanas tehniku, lai jebkurā brīdī, bez apkārtējo palīdzības, varētu savu izskatu padarītu jutekliski noslēpumainu.  Īpaši žurnāla lasītājām, kompānijas "Oniks BETA" vizāžiste Jeļena soli pa solim parāda make-up uzklāšanas tehniku ar dekoratīvās kosmētikas Palladio bagātā arsenāla palīdzību.  

Jums būs nepieciešams rīsu pūderis Palladio, make-up bāze Primer, melns acu kontūrzīmulis, tumšu toņu acu ēnas (melnas, brūnas, violetas, pelēkas un tml.), gaišu toņu acu ēnas (gaiši pelēkas un gaišas smilškrāsas), melna skropstu tuša. Un, protams, nekādi nevarēs iztikt bez acu ēnu otiņām un aplikatoriem.


Pirmais solis.  Uz iepriekš attīrītu un mitrinātu ādu ap acīm uzklājiet Primer (PEP01) acu ēnu bāzi (ar acu ēnu bāzes palīdzību var izlīdzināt plakstiņa ādas krāsu un paslēpt nelielas nepilnības). Šī ir make-up bāze, pateicoties kurai make-up būs noturīgs un neradīsies acu ēnu nobiršanas vai savelšanās problēmas. Nostiprināt make-up bāzi var ar caurspīdīgu pūderi.

img 37591


Otrais solis. Gar skropstu līniju ar acu zīmuli (nr. PPE02) novelciet augšējā plakstiņa kontūrlīniju, sākot no augšējā plakstiņa vidus, līniju pakāpeniski padarot biezāku un velkot to nedaudz uz augšu, deniņu virzienā. Šādi kontūrlīnija ir smalka no iekšējā kaktiņa līdz tā vidum un divreiz biezāka no plakstiņa vidus līdz ārējam kaktiņam. Iztušējiet kontūrlīniju ar mīkstu otiņu (AB459).  Atstarpēm starp skropstām ir jābūt rūpīgi aizkrāsotām. Apakšējo plakstiņu krāsojiet ar zīmuli virzienā no ārējā acs kaktiņa. Līnijai ir jābūt smalkai. To var iztušēt ar acu ēnu otiņu.

 img 37741


Trešais solis. Sāciet acu ēnu uzklāšanu. Ar platu acu ēnu uzklāšanas otiņu (AB457) uzklājiet tumšo acu ēnu toni (LINER tonis, SILKFX WTES08 komplektā) pa virsu iztušētajam acu zīmulim uz visas kustīgās plakstiņa daļas un uzmanīgi to iztušējiet. Augstāk par tumšo acu ēnu toni, uzklājiet gaišās acu ēnas (CREASE tonis, SILKFX WTES08 komplektā). Tās var būt arī tumši pelēkas vai grafīta krāsas acu ēnas.

 img 3792


Ceturtais solis. Tālāk no kustīgās plakstiņa daļas līdz uzacs loka apakšdaļai uzklājiet gaišas, ādas toņu acu ēnas (ALL-OVER BASE tonis, SILKFX WTES08 komplektā). Uzmanīgi iztušējam.  

 img 3841


Piektais solis. Kā variantu, zem uzacs un acs iekšējā kaktiņā uzklājam mirdzošas acu ēnas (acu ēnu zīmulis ESLC10). Radot dramatisku, matētu, dūmakainu acu tēlu, mirdzošās acu ēnas neuzklājam!


Nobeigumā  – skropstas. Skropstu tušai ir jābūt paredzētai vakara grimam (PTM01), t.i., jābūt biezākai un piesātinātākai. Augšējās un apakšējās skropstas centieties krāsot no pašām saknēm un ļoti biezā kārtā.

img 3832 


Visbeidzot: lai noņemtu acu ēnu uzklāšanas laikā nodrupušās acu ēnas, paņemiet plato otiņu, iemērcējiet to pūderī un uzklājiet zonai zem acīm.

Pats galvenais dūmakainā make-up uzklāšanā ir tekoša pāreja no viena toņa uz citu, no tumšāka uz gaišāku. Acu ēnas uzklājiet tās it kā iepliķējot plakstiņa ādā. Izvēlieties saskaņotus toņus: tumši zilu acu zīmuli ar zilām acu ēnām, tumši brūnu - ar brūnām, pelēku - ar ogļu pelēku un tml. Universāls ir tikai melns acu zīmulis - tas saskan ar jebkuru acu ēnu toni.

Apsveicam! Jums ir sanācis dūmakainu acu make-up no Palladio un jūs esat kļuvusi par juteklīga un apburoša skatiena īpašnieci.

img 3827 img 3827s

Līdz nākošai meistarklasei!

Jūsu Oniks BETA

Orly SmartGELS

Uzklāšana

1.    Nagu sagatavošana: izmantojiet Orly pušeri/noņēmēju, lai nobīdītu kutikulas. Izmantojiet Orly vīlīti/buferi, lai viegli apstrādātu naga virsmu. Uzklājiet nelielu daudzumu Orly SmartGels Cleanser attīrošā līdzekļa uz Orly SmartGels bezplūksnas salvetēm un rūpīgi attīriet naga virsmu.

2.    Primer: uzklājiet Primer līdzeklis tikai nagu galiņiem, izvairoties no saskarsmes ar kutikulu un ādu. Ļaujiet nožūt 30 sekundes.

3.    Bāzes kārta un nagu žāvēšana: uzklājiet plānu, vienmērīgu Orly SmartGels Base + Top līdzekļa kārtu uz nagiem, izvairoties no līdzekļa saskaršanās ar kutikulu un ādu. Novietojiet nagus zem lampas. Žāvējiet nagus 30 sekundes. Vispirms žāvējiet vienas rokas četrus pirkstus, bet pēc tam atsevišķi žāvējiet īkšķus.

4.    Uzklājiet pirmo krāsainās gēla lakas kārtu: uzklājiet plānu, vienmērīgu Orly SmartGels gēla lakas kārtu. Novietojiet nagus zem lampas. Žāvējiet nagus 30 sekundes, ja izvēlētā gēla nagu lakas krāsa ir gaišos toņus. Tumšākus toņus žāvējiet vienu minūti. Vispirms žāvējiet vienas rokas četrus pirkstus, bet pēc tam atsevišķi žāvējiet īkšķus.

5.    Uzklājiet otru krāsainās gēla lakas kārtu: uzklājiet otru plānu un vienmērīgu Orly SmartGels gēla lakas kārtu. Novietojiet nagus zem lampas.

6.    Uzklājiet virskārtu: uzklājiet plānu, vienmērīgu Orly SmartGels Base + Top līdzekļa kārtu. Novietojiet nagus zem lampas. Žāvējiet nagus 30 sekundes.

7.    Spīdums: uzklājiet nelielu daudzumu Orly SmartGels Cleanser attīrošā līdzekļa uz bezplūksnas salvetes un notīriet naga virsmu. Šādi tiks noņemta lipīgā kārta, padarot nagus īpaši spīdīgus.

8.    Mitrināšana: iemasējiet kutikulās vienu pilienu Orly SmartGels Cuticle Oil kutikulu eļļas.

Noņemšana

1.    Novīlēšana: novīlējiet gēla laku ar ORLY File/Buffer vīlīti. Virsējai kārtai ir jābūt pilnībā noņemtai.
2.    Soak: iemērcējiet Orly smartGels Pocket Remover sūklīti nelielā daudzumā Orly SmartGels Remover gēla noņemšanas līdzekļa un ielieciet pirkstu uz 10 minūtēm.
3.    Noņemšana: pēc 10 minūtēm izņemiet pirkstu un un maigi noņemiet gēla laku ar ORLY Pusher/ Remover palīdzību.

GelFX no Orly

Orly, apliecinot vienas no vislielāko nagu skaistumkopšanas industrijas korporācijas statusu, piedāvā sensacionālu jaunumu – gēla manikīru GelFX. Piedāvājam jaunu manikīra sistēmu Orly GelFX, kura sastāv no 32 gēla nagu laku toņiem, kuri saskan ar Orly vispārdotākajām nagu lakām manikīram un pedikīram.

GelFX sistēma nav līdzīga nevienai citai. Visi sistēmā iekļautie līdzekļi – attīrošs līdzeklis trīs vienā, Primer, nagu lakas bāze – satur lielu vitamīnu daudzumu. Šī revolucionārā formula baro nagus ar tiem labvēlīgām sastāvdaļām, nodrošinot tiem izturību, spēku un spīdumu. A un E vitamīni, kuriem piemīt antioksidanta īpašības, palīdz nagiem būt veseliem, provitamīns B5 aizsargā dabīgā naga plātnes struktūru. Manikīra nobeigumā ar GelFX gēla lakām, uzklājiet vitamīniem bagātināto kutikulu eļļu uz apelsīna un ķiršu ekstraktu bāzes, kura kondicionē un mitrina sausas kutikulas.

Gēla manikīrs GelFX, t.i.:
- plaša krāsu palete
- 2 nedēļu noturība
- A, E vitamīniem un B5 provitamīna bagātināta formula
- neticams! nagu spīdums
- dabīgā naga aizsardzība un stiprināšana
- viegla uzklāšana un noņemšana
- žāvēšanas laiks – 30 sekundes zem LED 480 FX lampas    

Rezultāts? Pilna aizsardzība un neticams spīdums!