Jauna uzņemšana mācību centrā "Oniks BETA"; 04.09.2017 - 05.12.2017

Kompānijas “Oniks BETA” starptautiskais projekts sadarbībā ar vadošajiem nagu skaistumkopšanas industrijas ražotājiem.

Projektu atbalsta – Sparitual (ASV), Orly International Ind. (ASV), Cuccio Naturale (ASV), Cuccio Professional (ASV), Doori International Ind. (Koreja).    
Projekta mērķis – sagatavot kvalificētus nagu skaistumkopšanas industrijas speciālistus, kuri prot strādāt ar mūsdienu tehnoloģijām.
Projekta ietvaros mācību centrs Oniks BETA aicina apgūt nagu skaistumkopšanas speciālista profesiju.

Mācību programma: “Manikīra un pedikīra speciālists”, 480 stundas (programmā: manikīrs, pedikīrs, akrils, gēls, gēla laka)
Licences Nr.:  P-9347
Akreditācijas nrAP 2923

Slēdzot līgumu par apmācību šī projekta ietvaros, students apmaksā tikai materiālu iegādi 370,00 € apmērā (bāzes komplekts: materiāli un instrumenti), visus ar mācību procesa organizāciju saistītos tēriņus sedz projekta organizatori. Pieteikumi tiek pieņemti līdz 2017. gada 18. augustam. Projekta absolventiem tiks sniegtas nodarbinātības iespējas. Uzņemšanas grupā prioritāte tiks dota pieteikumiem ar potenciālas darbavietas esamību.

Mācību periods: 04.09.2017 - 05.12.2017;
Mācību intensitāte: 3 reizes nedēļā no plkst. 9:00-18:00 (1;2;4);
Kopējs mācību stundu skaits: 480, no kurām 367 - praktiskās nodarbības.

Pēc profesionālās tālākizglītības programmas apguves absolventiem jānokārto profesionālās kvalifikācijas eksāmens atbilstoši  „Manikīra un pedikīra speciālists” profesijas standarta prasībām. Pēc veiksmīgas profesionālās kvalifikācijas eksāmena nokārtošanas, absolventiem tiek piešķirta kvalifikācija „Manikīra un pedikīra speciālists”.

Pēc pilnas „Manikīra un pedikīra speciālists” programmas apgūšanas tiek izsniegta valsts apliecība par 2. līmeņa profesionālo kvalifikāciju.

Aicinām sadarboties darbadevējus!

Sīkāku informāciju Jūs varat saņemt pa tālruni +371 67274212, e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai SIA „Oniks BETA” Mācību centra ofisā, Dārzaugļu ielā 1-104, Rīgā!

Gaidām Jūs mūsu mācību centrā!

Ar cieņu,
mācību centrs Oniks BETA


Oniks Beta

Kompānija Oniks BETA 1991.gadā no sava dibināšanas laikā ieņem visaugstākās pozīcijas nagu kopšanas līdzekļu tirgū, kā arī piedāvā modernas mēbeles un progresīvas iekārtas skaistumkopšanas studijām un SPA salonam.

© 2021 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.