Skaistuma mācība: mīlestībai un skaistumam pretim

Februāris un īpaši Valentīna diena ir ne tikai pavasara priekšnojauta, bet arī vēl viens noderīgs brīdis, lai parūpētos par sevi.

"Oniks BETA" salons ir sagatavojis saviem klientiem ļoti dāsnas un noderīgas dāvanas, kas palīdzēs dāmām pēdējā ziemas mēnesī izskatīties neatvairāmi!

Sejai: ādas atjaunināšana, izmantojot dimantu pīlingu

"Oniks BETA" salona kosmetoloģe Inna Dubecka sievietei, kura vēlas parūpēties par savu ādu ziemas beigās, iesaka veikt vienkāršu un efektīvu procedūru - sejas dimantu mikrodermabrāziju.

– Inna, kas ir "dimantu dermabrāzija"?

– Runājot īsi un vienkārši - tas ir ādas modernizācijas process, t.i. speciāls pīlings, ar kura palīdzību ir viegli panākt ievērojamu striju, grumbu, rētu un citu ādas bojājumu mazināšanos. Procedūras laikā tiek izmantots speciāls aprīkojums ar īstu vai mākslīgu dimantu pārklājumu. Sejas mikrodermabrāzija ir ļoti pieprasīta kosmētiska procedūra, kas maigi noņem ādas augšējo raga kārtu, kura sastāv no atmirušām šūnām. Šī metode atjauno, kā arī mazina un noņem visus tumšos traipus, kas atrodas uz ādas virsmas. Procedūra parasti ir pilnīgi nesāpīga. Svarīgi ir arī tas, ka līdz ar mirušo un bojāto šūnu noņemšanu, dimantu pīlings ievērojami uzlabo asinsriti un attīra sejas ādas poras.

Ar šo kosmētisko procedūru patiešām var aizrauties, ko daži klienti jau sen ir pieredzējuši paši uz savas ādas. Dermabrāzija noņem "neglītumus", atbrīvojot ādu no veselas rindas trūkumu un estētisku defektu. Uzskatīt tos par "neglītumiem" gan tomēr nav nekādas jēgas, kad eksistē tik efektīva un pilnīgi nesāpīga to noņemšanas metode. Ar procedūru viegli aizrauties vienkārši tāpēc, ka rezultāts ir redzams jau pēc pirmās procedūras. Bet ja veikt veselu procedūru kursu, tad ar katru reizi jūs sev patiksiet aizvien labāk! Un arī apkārtējie nevarēs nepamanīt, cik jaunāka un skaistāka jūs izskatāties!

 

– Vai šai procedūrai ir kādas kontrindikācijas?

– Uz šo jautājumu kosmetologs vienmēr atbildēs ņemot vērā konkrētā gadījuma īpatnības. Pieredzējis speciālists profesionāli novērtēs tieši jūsu ādas stāvokli - tas ir ļoti svarīgi. Mikrodermabrāzijas procedūru parasti nav ieteicams veikt cilvēkiem ar kuperozu ādu. Pie dimantu slīpēšanas kontrindikācijām pieder arī dažas ādas infekcijas slimības.

– Ar ko atšķiras ādas slīpēšana ar mikrokristāliem no dimantu slīpēšanas?

– Pirmajā gadījumā caur ierīces uzgali zem spiediena tiek padoti alumīnija oksīda abrazīvie mikrokristāli (no kā arī rodas prefikss "mikro" vārdā "dermabrāzija";), kas noloba ādu, bet otrajā gadījumā meistars tieši uz ādas darbojas ar speciālu uzgali ar dimantu pārklājumu, bet nolobītās ādas daļiņas tiek iesūktas ar vakuuma palīdzību. Iznāk, ka procedūrai ir "trīs vienā" efekts: slīpēšana, attīrīšana un vakuuma masāža. Kurai no ierīcēm dot priekšroku? Nelauziet galvu šīs dilemmas priekšā - speciālists pats jums visu pateiks priekšā un izdarīs vislabākajā veidā.

– Sakiet, cik ilgu laiku aizņemt ādas atjaunošanās process pēc dermabrāzijas procedūras?

– Parasti pēc dermabrāzijas procedūras ādai nav nepieciešams atjaunošanās periods, kas ļauj klientiem uzreiz ķerties pie pārtrauktajiem darbiem. Vienīgais ierobežojums ir paaugstināta piesardzība kopjot "jauno" ādu visa procedūru kursa periodā un pirmajās dienās pēc tā. Tāpat, vēlams neatrasties pārāk tuvu ugunij vai ļoti karstiem priekšmetiem (lai izvairītos no pārlieku lielas termiskās iedarbības), sargāt ādu no tiešiem saules stariem (Alpiem un Kanāriju salām būs nedaudz jāpagaida), alkoholu saturošiem kosmētiskiem līdzekļiem un citiem līdzekļiem, kas stipri susina ādu.

Sejas dimantu slīpēšanas procedūra "Oniks BETA" skaistumkopšanas salonā - tas ir pārbaudīts veids, kā dzēst no ādas ziemas nogurumu un pie reizes arī nelielas rētas, pinnes un pinņu rētas, pigmenta traipus, grumbiņas uz sejas un dekoltē zonā. Papildus dažādu ādas trūkumu novēršanai, par kuriem jau esam pastāstījuši, mikrodermabrāzija dāvā ādai īstu jaunības lādiņu.  Tiek veicināta kolagēna un elastīna izstrādāšanās, uzlabojas vispārējs ādas tonuss un tās tekstūra, āda kļūst tvirtāk un dzīvāka. Vēl jo vairāk: atjaunināšanās efekts parādās ne tikai ārēji, bet arī iekšēji!

Starp citu, mikrodermabrāzija tiek izmantota ne tikai sejas, bet arī kakla, dekoltē zonas un roku estētisku problēmu risināšanai un atjaunināšanai. Ja vēlaties stiprināt šo labvēlīgo efektu, atļaujieties veikt 4-6 procedūru kursu ar 1-2 nedēļu intervālu. Kāreiz paspēsiet iekļauties periodā, kad saule vēl nav īpaši aktīva.

Tā kā mikrodermabrāzija paaugstina ādas jutību pret saules gaismu, atkārtošu pašu galveno - vislabāk ar procedūras palīdzību atjaunināties tieši tagad!

Matu veselībai: speciāla brīnummaska

Uz jautājumiem atbilst salona "Oniks BETA" meistare Jeļena Piskunova.

- Jeļena, jūs esat pieredzējusi meistare, kas ir strādājusi ar daudz un dažādiem zīmoliem - jums ir ar ko salīdzināt. Jums ir mīļākais produkts?

– Jā, patiešām, ar pieredzi sāc novērtēt un ātri atšķirt kvalitatīvu produktu no viduvēja. Protams, man ir savi mīluļi. Viens no tiem - medus maska no Doori Cosmetics.

– Pastāstiet, kas tā ir par masku un ar ko tā jums ir tik ļoti iepatikusies?

– Tā ir patiesi brīnišķīga dziļas iedarbības maska - mati momentāni atdzīvinās, piepildās ar maskas matu veselībai labvēlīgajiem komponentiem, kļūst zīdaini un mirdzoši. Turklāt, masku ir ļoti vienkārši izmantot arī mājas apstākļos. Katrai pudelītei ir dozators un maska ir gatava - to var uzklāt uzreiz visam matu garumam neiemasējot saknēs. Matiem ir jābūt izmazgātiem un nosusinātiem ar dvieli.

 

– Bet kāpēc līdzekli nedrīkst iemasēt saknēs?

– Lieta tāda, ka maskas un vispār jebkurus barojošus matu produktus nav ieteicams uzklāt uz saknēm, jo tās var veicināt lieku ādas tauku izstrādāšanos, t.i. mati ātri kļūs nesvaigi, taču, ja vēlaties, tieši šo masku var iemasēt saknēs, ja ir blaugznas vai nieze. Tā ļoti labi noņem nepatīkamas galvas ādas sajūtas, kairinājumu u.c., pateicoties tās sastāvā esošajam mentolam un medum.  Ziemas sezonā mentola dāvātā svaiguma un aukstuma sajūta var nebūt gluži patīkama, lai gan personīgi man patīk aukstuma sajūta matos jebkurā gadalaikā.

– Cik noprotu, maskas sastāvā ir tādas aktīvās sastāvdaļas, kuras tiek fiziska sajustas jau maskas uzklāšanas laikā?

– Maska iedarbojas brīnišķīgi, bet pats galvenais - tā dziedina, t.i. cīnās ar problēmas iemeslu nevis to nomaskē. Visas aktīvās sastāvdaļas ir dabīgas - maskas sastāvā ir medus un mentols, kā arī ārstniecisko augu novārījumi, radīti pēc senām korejiešu receptēm. Vispār korejieši ļoti lepojas ar savām tradicionālās medicīnas zināšanām - viņi pat radīja atsevišķu recepšu krājumu Donguibogam, kurā apkopotas receptes, kuras mutiski tika nodotas no paaudzes paaudzē. Tagad dažādu korejiešu augu novārījumus kosmētikā izmanto parastā ūdens vietā un kosmētikas ārstnieciskās īpašības tiek daudzkārt stiprinātas, ko var labi redzēt, paskatoties uz zīdainiem un glancētiem aziātu matiem...

– Ārstnieciska produkcija laikam prasa speciālas zināšanas un sagatavotību pirms tās izmantošanas?

– Nē, nekā tamlīdzīga. Tas taču ir dabīgs un nekaitīgs produkts, tajā praktiski nav nekādas ķīmijas. Pat tā aromāts ir dabīgs un neuzmācīgs. Masku var mierīgi izmantot mājas apstākļos un tā, starp citu, ir ļoti ekonomiska - 16.93 € par veselu litru. Man tās pietiek vismaz pusgadam, bet mati man ir gari un biezi. Turklāt, pēc maskas lietošanas es varu atteikties no dažiem matu ieveidošanas līdzekļiem. Piemēram, porainiem, sausiem un viļņainiem matiem nav nepieciešami papildus matus taisnojoši produkti, jo maska lieliski baro un piepilda bojātos matus, šādi tos arī redzami iztaisnojot, izlīdzinot kutikulas un mīkstinot matus. Maska ir piemērota jebkura stāvokļa matiem - izbalējušiem, pēc ķīmiskās ieveidošanas, bieži krāsotiem un sausiem. Turklāt, ieveidoti mati vienmēr ir viegli un gaisīgi. Patiesi universāls līdzeklis.

– Nevis matu maska, bet gan īsta likteņa dāvana.


 – Tā arī ir. Valentīna dienu gaidot, mēs DĀVINĀM atjaunojošo procedūru ar medus maskas izmantošanu katrai klientei, kas veic matu ieveidošanas, matu griešanas vai matu krāsošanas procedūru. Šo akciju mēs turpināsim visu februāri, lai dārgās dāmas sajūtas kā dievietes!

#1 SALONA DĀVANA: veiciet mikrodermabrāzijas procedūru un jūsu sejas ādas tipam atbilstošo sejas masku saņemiet BEZ MAKSAS!
#2 SALONA DĀVANA: veicot jebkuru matu griezuma, ieveidošanas un krāsošanas procedūru "Oniks BETA" salonā, dāvanā saņemiet procedūru ar medus masku.

 

#3 SALONA DĀVANA: veicot manikīru vai pedikīru ar gēla lakas pārklājumu - svētku dizains BEZ MAKSAS.

 

UZMANĪBU! Akcijas "Oniks BETA" salonā ir spēkā līdz februāra beigām.


© 2020 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.