Palladio rīsu pūderis (Rice Powder)

Mājas lapas apraksts: Rīsu pūderis ir rafinēta rīsu ciete, kas vairāk pazīstama kā rīsu klijas (Oryza Sativa). Gadsimtiem ilgi rīsu pūderis ir ticis izmantots senajā Ajūrvēdas mākslā, holistiskā dziedināšanas praksē. To izmanto kā sautējošu kompresi, kas nomierina iekaisušas pinnes un čūlas. Kopš 16. Gadsimta Āzijas sievietes rīsu pūderi izmantoja sejas grimā un sejas mazgāšanai. Tas tiek uzskatīts par mīkstinošu un bagātu ādas kopšanas līdzekli. Rīsu produkti absorbē lieko eļļu, šādi uzturot ādai nepieciešamo pH līmeni. Izmantojiet atsevišķi vai virs jūsu iecīnītākās Palladio kosmētikas bāzes ādas aizsardzībai visas dienas garumā.

Manas domas

Iepakojums: vienkāršs kvadrātveida iepakojums. Paceļot vāciņu var redzēt pūderi un kvadrātveida pūdera spilventiņu. Iepakojuma izmērs ir 2.5in horizontāli un vertikāli, un 1in augstums. Vāciņš vienkārši paceļas - tam nav nekāda slēdža, kas nodrošinātu "klikšķi" un fiksētu vāku. Iepakojums ir diezgan trausls - tas netīšām nokrita no mana galdiņa (ar uzliktu vāku) un viss pūderis izbira. Tāpat, tas ir pārāk trausls arī līdzņemšanai (ja nu vienīgi es apsienu to gumiju)... Un uz vāka ir uzzīmēta šaušalīga aziāte.

Aromāts: smaržo pēc bērnu pūdera. Smaržu var mazliet sajust pēc uzklāšanas, bet tā ātri pazūd. Man tīri labi tīk šis vieglais aromāts, jo es parasti nedodu priekšroku aromātiskiem līdzekļiem.

Tonis: pūderis ir pieejams trīs toņos (caurspīdīgs, dabīgs, silts bēšs). Manējais pūderis ir caurspīdīgs un tam ir turpat neredzams persiku tonis. Tas labi der manai NC30-35 ādai.

Noturība: 4-5 stundas.

Pūdera formula: smalki slīpēts pūderis, gluži tāpat kā jebkurš cits līdzīgs pūderis. Kalcija karbonāts un rīsu ciete uzsūc eļļu manā T-zonā. Pūderis satur talku (tāpat kā lielākā daļa šādu pūderu) un parabēnus - sastāvdaļas, kas izraisa daudz strīdu kosmētikas pasaulē. Godīgi sakot, mani tas īsti neuztrauc, jo es to lietoju pavisam nelielos daudzumos un neplānoju to inhalēt tuvākajā nākotnē. Pūderis iegūst tādu kā sakaltējušu tekstūru, ja uzklāj to pārlieku lielā daudzumā.

Lietošana: pulveris jālieto taupīgi un tikai vietās, kas ir pārlieku taukainas (lielākai daļai cilvēku tā ir T-zona). Notīriet pūdera spilventiņu no liekā pūdera un tad piespiediet to pie ādas. Neliela viltība ir tāda, ka pūdera spilventiņu ir jāpiespiež pie ādas nevis jāberzē. Daži cilvēki dod priekšroku mīkstai otiņai, lai uzklātu nelielu pūdera daudzumu. Tas labi der dažiem cilvēkiem, taču tas arī izšķērdē lielu produkta daudzumu, tāpēc es dodu priekšroku pūdera spilventiņam.

Kam patiks šis produkts: tiem, kas meklē lētu finišēšanas pūderi. Taukains ādas tips no šī pūdera iegūs visvairāk labuma.

Kam nepatiks šis produkts: tiem, kam nepatīk bērnu pūdera smarža. Cilvēki ar tumšāku ādu (NC40 un vairāk) varētu dod priekšroku dabīgajam vai silta bēša tonim.

Kopumā: man patīk! Jebkurš kosmētikas produkts, kas absorbē eļļu man jau šķiet lielisks! Visvairāk man nepatīk trauslais iepakojums. Esmu nedaudz vīlusies dažās līdzekļa sastāvdaļās, taču cena ir tik zema, ka nevar nemaz pārāk daudz sūdzēties.

Rakstu oriģinālvalodā (angļu) lasiet šeit: http://peaceloveandglitter.com/2012/08/09/shine-be-gone-with-palladio-rice-powder/


© 2020 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.