Jaunie OPI Avojuice aromāti tagad ir pieejami Oniks BETA veikalos

Peony & Poppy - peonija un magone

The soft, warm scent of a sun filled garden - maigs un silts saules piepildīta dārza aromāts.

Losjons novērš dabiskos ādas novecošanās procesus un veicina tās atjaunināšanos un tās stāvokļa uzlabošanos. OPI Avojuice losjons ar peoniju aromātu satur mitrinošas vielas, alvejas un avokado ekstraktus. Pateicoties dabīgajiem ekstraktiem, tiek atjaunots dabīgais ādas balanss. Antioksidanti pasargā ādu no novecošanās un kaitīgās saules staru ietekmes. Losjons ar peoniju aromātu satur augstvērtīgas sastāvdaļas un augu ekstraktus. Pateicoties aktīviem alvejas fermentiem notiek ātra plaisu, brūču un nobrāzumu dzīšana. 

Lietošanas pamācība: lietojiet losjonu pēc manikīra procedūras veikšanas. Ieteicams roku ādas mīkstināšanai, aizsardzībai un papildus mitrināšanai. Paredzēts lietošanai gan salonos, gan mājas apstākļos.


Violet Orchid - violetā orhideja

The hypnotic scent of an exotic flower - eksotiska zieda hipnotisks aromāts

Losjons rokām, kājām un ķermenim nodrošina jūsu ādai nepieciešamo tonizēšanu un aizsardzību no toksīniem visas dienas garumā. Dabīgie augļu un augu ekstrakti momentāni mitrina un baro ādu, bet vitamīni-antioksidanti novērš tās novecošanos. Losjons ātri iesūcas ādā, padarot to zīdaini maigu.

Lietošanas pamācība: uzklājiet roku un ķermeņa ādā un ļaujiet losjonam iesūkties.

 

 

 

 


Holly Berry - meža oga

Mazliet augļu un daudz pikantuma! Ābolu mizas, bumbieru, ananāsu, egles adatu un Brazīlijas apelsīnu aromāts.

Dabīgie augļu un augu ekstrakti momentāni mitrina un baro ādu, bet vitamīni-antioksidanti novērš tās novecošanos. Losjons ātri iesūcas ādā, padarot to zīdaini maigu.

Lietošanas pamācība: uzklājiet roku un ķermeņa ādā un ļaujiet losjonam iesūkties.


© 2020 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.