RefectoCil

RefectoCil ir zīmols, kas pieder slavenam Austrijas uzņēmumam Gschwentner Haarkosmetik, kas dibināts 1930. gadā. Visi produkti ir unikāli un izstrādāti uzņēmuma laboratorijā. Ražošanā tiek izmantotas tikai pārbaudītas izejvielas, tāpēc visam RefectoCil sortimentam vienmēr ir garantēta kvalitāte.
 
Šodien RefectoCil zīmols ir plaši pazīstams skaistumkopšanas nozares meistariem visā pasaulē, jo tieši profesionālā RefectoCil uzacu un skropstu krāsa ir tirgus līderis. Uzacu un skropstu krāsošanas sistēma tiek pārdota vairāk nekā 50 pasaules valstīs.
 
RefectoCil uzacu un skropstu krāsa ir ļoti noturīga - krāsa saglabājas līdz 6 nedēļām. Labākais efekts tiek sasniegts regulāras krāsošanas rezultātā. Tonētas uzacis un skropstas piešķir izskatam izteiksmīgumu. Turklāt skropstu krāsošana ar krāsu ievērojami ietaupa laiku, jo ikdienā nav jālieto skropstu tuša. Lietojot skropstu tušu, skropstas var salipt, bet lietojot krāsu tāda problēma nerodas - krāsa iekļūst katrā skropstā, nesalīmējot tās un neradot kamoliņus.
 
RefectoCil sortimentā ir ne tikai plaša toņu izvēle, bet arī papildus līdzekļi krāsošanas procedūrai: oksīds, krāsas noņēmējs un citi.
 
 

© 2021 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.