Kāpēc ir nepieciešams bāzes pārklājums?

Sakoptas rokas un nagi ir svarīga katras sievietes tēla sastāvdaļa un gandrīz katras mūsdienu sievietes arsenālā ir manikīra komplekts un daži moderni nagu lakas toņi. Tomēr bieža krāsaina pārklājuma izmantošana var nopietni bojāt nagus, tāpēc nagu kopšanas speciālisti iesaka izmantot bāzes pārklājumu, kas ne tikai saglabā nagu veselību, bet arī ievērojami uzlabo pārklājuma kvalitāti.
 

Kas ir bāzes pārklājums un kam tas ir paredzēts?

 
Bāzes pārklājums - vienkrāsains, bieži caurspīdīgs pārklājums, kas tiek uzklāts zem parastās vai gēla nagu lakas. Tas ir neaizstājams līdzeklis augstas kvalitātes manikīram, tas labi saķeras ar naga virsmu, izlīdzina naga plātni un slēpj tās defektus. Bieži nagu kopšanas speciālisti izmanto viena zīmola bāzes pārklājumu, nagu laku un virsējo pārklājumu - gandrīz visi ražotāji piedāvā visus trīs produktus. Bāzes pārklājuma izmantošanai zem nagu lakas ir sekojošas priekšrocības:
  • labāka dekoratīvā pārklājuma saķere ar naga plātni,
  • naga virsmas izlīdzināšana, nagu modelēšanas pilnveidošana,
  • nagu stiprināšana un to pasargāšana no agresīvām nagu lakas sastāvdaļām.
Nagu pieaudzēšanas procesā bāzes pārklājums ir obligāts komponents, kas veicina naga plātnes saķeri ar materiālu. 
 

Bāzes pārklājumu veidi

 
Bāzes pārklājumi atšķiras pēc sastāva un funkcijām. Mēdz būt bezkrāsainas, miesaskrāsas, gaiši rozā un krāsainas vienfāzes bāzes. Lielākā daļa no pārklājumiem satur silikona gelu un polimēru - šie materiāli ir dabiski un veselībai nekaitīgi.
 

Gumijots bāzes pārklājums

 
Visbiežāk sastopamais bāzes pārklājums, kurš tiek izmantots naga nostiprināšanai gēla lakas uzklāšanas vai nagu pieaudzēšanas. Kaučuks tā sastāvā veido blīvu, sabiezinātu struktūru, kas ievērojami atvieglo nagu plātnes izlīdzināšanu un pamatslāņa uzklāšanu.
 

Silikona bāzes pārklājums

 
Šis bāzes pārklājums ne tikai viegli uzklājas uz naga, sablīvējot tā struktūru, bet arī nodrošina saudzīgu pārklājuma noņemšanu. Silikona bāzes pārklājums parasti tiek ražots naga formas uzlīmes veidā, kas tiek pielīmēts pie naga plātnes.
 

Akrila bāzes pārklājums

 
Akrila bāzes pārklājumam ir sintētisks sastāvs, kas sevī ietver klasisku bāzes pārklājumu un akrila pulveri. Parasti to izmanto nagu pieaudzēšanai un korekcijai. Mēdz būt caurspīdīgs, balts vai krāsains bāzes pārklājums, kas tiek izmantota naga plātnes stiprināšanai.
 

Pārklājums uz gēla bāzes (kamuflējošs bāzes pārklājums) 

Šis līdzeklis bieži sevī apvieno virsējo pārklājumu, bāzes pārklājumu un krāsaino gēlu. Kamuflējošo pārklājumu pamatā ir gēls, tāpēc tiem ir šī materiāla struktūra, kas nodrošina to vieglu pielietošanu. Tajā pašā laikā bāze uz gēla pamata ir vienfāzes produkts, kas uz naga turas īsāku laiku nekā standarta trīsfāžu kombinācija.
 

Bāzes pārklājums ar vitamīniem

 
Ārstnieciskais bāzes pārklājums ir piemērots lūstošiem un bojātiem nagiem un tas bieži tiek izmantots pēc akrila nagu pieaudzēšanas. Šādi līdzekļi ir bagātināti ar E un D vitamīniem, lai stimulētu dabīgo šūnu atjaunošanās procesu un naga plātnes atveseļošanos.
 

Pārklājums uz ūdens bāzes

 
Šāda veida bāzes pārklājumu nevar izmantot gēla nagu lakas uzklāšanai, to parasti izmanto zem parastām pigmentētām lakām. Pārklājums uz ūdens bāzes nesatur lielu ķīmisko vielu daudzumu, tāpēc tas ir piemērota alerģiķiem, grūtniecēm un bērniem.
Svarīgi! Šāda manikīra žāvēšana notiek dabiskā veidā.
 

Padomi manikīra bāzes pārklājuma izvēlei

Ir viegli apjukt plašajā bāzes pārklājumu piedāvājumu klāstā, tāpēc nagu kopšanas speciālisti iesaka sekot šādiem noteikumiem, izvēloties bāzes pārklājumu:
 
  1. Izvēlēties viena zīmola bāzes pārklājumu, galveno krāsaino pārklājumu un virsējo pārklājumu, jo šie līdzekļi ir efektīvi tikai lietojot tos visus kopā.
  2. Priekšroku dodiet līdzekļiem ar saudzējošiem un ārstējošiem komponentiem - zīdu, proteīniem, A un E vitamīniem.
  3. Pievērsiet uzmanību derīguma termiņam - pēc derīguma termiņa beigām materiāls zaudē savas īpašības un var kaitēt nagu plātnes stāvoklim.
  4. Nagiem ar nelīdzenu naga virsmu ir labāk izvēlēties biezu bāzes pārklājumu, kas spēj pilnībā paslēpt visus defektus.


© 2021 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.