Baltic Beauty 2020

LIELĀKĀ SKAISTUMKOPŠANAS IZSTĀDE BALTIJĀ!

Baltic Beauty 2020

Vērienīgākais un krāšņākais skaistuma industrijas pasākums Baltijā un Skandināvijā, kas piedāvā jaunākos kosmētikas produktus, aktuālākās skaistumkopšanas tendences un profesionāļu konsultācijas.

Cien. korporācijas biedri!

Jaunākie kosmētikas produkti un pakalpojumi, profesionāļu konsultācijas, frizieru, kosmetologu, grima mākslinieku, SPA un nagu skaistumkopšanas speciālistu paraugdemonstrējumi un konkursi – to visu varēs baudīt gada krāšņākajā un vērienīgākajā skaistuma industrijas pasākumā – “Baltic Beauty 2020”, kas no 6. līdz 8.novembrim notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Iedvesmojies un izbaudi!

Gaidīsim jūs!

Ekspozīcija

Ik gadu izstādē piedalās vairāk nekā 320 dalībnieku no 20 valstīm, kas piedāvā gan profesionālo kosmētiku un aprīkojumu, gan plaša patēriņa produktus.

Konkursi un meistarklases

Vairāk nekā 50 skaistuma industrijas profesionālajos konkursos savu meistarību, izveicību un oriģinalitāti demonstrē gan jaunie talanti, gan pieredzējuši meistari. Savukārt kopā ap 30 meistarklasēs var vērot augstas klases profesionāļu paraugdemonstrējumus.

Semināri un konferences

Izstādē notiek divpadsmit plaša mēroga skaistumkopšanas konferences un daudzveidīgi semināri, kuros ar aktuālākajām nozares tendencēm dalās starptautiska un vietēja mēroga eksperti.

 


© 2021 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.