Kā rūpēties par ādu rudenī?

Rudens nežēlīgi ietekmē ādu. Augsts mitrums, saule un sauss, kodīgs vējš kļūst par iemeslu sasprēgājušām kutikulām, sausām lūpām un ādas problēmām.Ir laiks mainīt ādas kopšanas metodes.

Viena no lielākajām problēmām ir plankumi uz ādas. Toņa nevienmērīgumu izraisa iedeguma noiešana. Risinājums - ādas eksfoliācija. Vai nu mājas apstākļos ar skābju pīlingu vai kosmetologa kabinetā, izmantojot lāzerus.

Aizsprostotas poras. Mēnešiem ilgi lietotie biezie saules aizsarglīdzekļa un bronzētāja slāņi var izraisīt melno punktu un iekaisumu, kā arī pūtīšu parādīšanos. Lietojiet speciālas absorbējošas maskas, kas atbrīvos jūsu ādu no taukiem un netīrumiem.

Sausa, ļoti sausa āda. Mainoties sezonai, mainiet arī savu ādas attīrīšanas līdzekli. Pārejiet uz krēmveida produktu, kas neveido putas (piemēram, pieniņu), jo tad āda nezaudēs dabiskos taukus.

Lai padarītu ādu maigāku, pamēģiniet izlaist ādu tonizējoša līdzekļa lietošanu, jo tas žāvē ādu. Labāk pirms gulētiešanas izmantojiet mitrinošu serumu, kas stimulēs kolagēna ražošanu un piesātinās ādu ar antioksidantiem.

Ir pienākusi retinola zvaigžņu stunda! Tas atjaunina ādu un padara to gaišāku.

Un, iespējams, vissvarīgākais: ādas mitrināšana. Kad laika apstākļi kļūst vēsāki, pārejiet uz blīviem, intensīvi mitrinošiem krēmiem.

Arī ādai ap acīm ir nepieciešama uzmanība. Aukstajos gadalaikos vislabāk lietot krēmu, nevis losjonu.

Māla maskas nomainiet ar mitrinošām maskām ar hialuronskābi un keramīdiem, lai minimizētu ādas žāvēšanu.

Un arī rudenī un ziemā neaizmirstiet par SPF! Katru dienu uzklājiet saules aizsargkrēmu - pat mākoņainā laikā. Pietiks ar vienu SPF 30 krēma slāni no rīta.


© 2020 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.