Valdzinoša skatiena veidošana ar Staleks

Uzacis nepavisam nav tā sejas daļa, kuru var ilgstoši atstāt bez uzmanības. Neakurātas un nevīžīgas uzacis var sabojāt pat modernu, profesionāli veidotu grimu! Un gluži pretēji - eleganti kontūrētas  un skaistas uzacis, kas atbilst sejas formai un acu griezumam, padara izskatu vēl pievilcīgāku.

Mode ir nepastāvīga: 90. gadu sākumā par efektīgākām tika uzskatītas plānas lokveida uzacis, bet desmitgades beigās atgriezās tendence uz visu dabīgo. Slavenas modeles un šovbiznesa zvaigznes dižojās ar platām, tīši bezveidīgām uzacīm. Tendence ilga tikai dažus gadus, bet pēc tam modē nāca akurātas un skaidri iezīmētas uzacis. Tagad modernas ir vidēji biezas un dabīgas uzacis: modelēšana var dāvāt tām vēlamo apjomu, formu un toni.

Modelējot uzacis mājas apstākļos, ievērojiet šos noteikumus:

  • uzacu loka visplašākajai daļai jāatrodas virs acs iekšējā stūrīša, bet augstākajam punktam - uz taisnās līnijas, kas novilkta no deguna spārna līdz pierei caur acu zīlītes ārējo malu;
  • lauzuma vietai un uzacu loka sākumam ir jāsavienojas ar taisnu līniju, bez izliekumiem un zigzagiem;
  • nav ieteicams noņemt daudz matiņu no uzacs augšējās daļas un virsdegunes zonas, lai nemainītu sejas dabiskās proporcijas;
  • uzacu galējo punktu nav ieteicams padarīt garāku par taisno līniju, kas savieno deguna spārnu ar acs ārējo stūrīti, pretējā gadījumā seja vienmēr izskatīsies skumja.

Uzacu šķērītes - raksturojums un pielietojums

Uzacu modelēšanas pirmais solis ir koriģēt uzacs loka pamatni, noņemot liekos matiņus ar pincetes palīdzību. Pēc tam, izmantojot šķērītes, uzacis var padarīt ideāli simetriskas un akurātas. Saķemmējiet katru uzaci vienā virzienā un apgrieziet matiņus, kas ir pārāk gari un kas bojā kopējo attēlu. Mazie, asie uzacu šķērīšu asmeņi iekļūst pat grūti pieejamās vietās, pagarinātie rokturi uzlabo apstrādājamā laukuma pārskatu, bet noslīpētie galiņi nebojā ādas virsmu.

Ērtās Staleks uzacu šķērītes šo procedūru palīdz veikt ar īpaši augstu precizitāti, tāpēc tos plaši izmanto uzacu modelēšanai, ļoti precīzām un smalkākām manipulācijām  skropstu pieaudzēšanas laikā, kā arī raupjas ādas un kutikulu noņemšanai. Griezējdaļas ir izgatavotas no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda un asinātas ar rokām, savukārt ergonomiskie rokturi neslīd un padara darbu ar instrumentu maksimāli ērtu. Staleks uzacu šķērītēm ir vairākas priekšrocības: laidena darbība, kompakts izmērs, laba izturība pret augstu temperatūru un dezinfekcijas šķīdumiem. Staleks uzacu šķērītes - ideālas uzacis mājas apstākļos!

 


© 2021 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.