Dorco produkcija

Dorco - viens no pasaules vadošajiem skūšanās piederumu ražotājiem. Dorco Co., Ltd. ir Dienvidkorejas kompānija, Āzijas lielākais asmeņu, skuvekļu, virtuves un kancelejas nažu ražotājs. Dorco tika dibināts 1955. gadā, skūšanās piederumi tiek ražoti jau vairāk kā 40 gadus. Šodien Dorco produkcija tiek eksportēta uz 50 pasaules valstīm.

Kompānijas Dorco produkcija veiktspējas un kvalitātes ziņā ir līdzīga Gillette, BIC, Schick produkcijai, tomēr cenas ziņā parastam pircējam tā ir pieejamāka. Dorco produkcija ir pelnīti ekskluzīvs piedāvājums skūšanās sistēmu un vienreizlietojamo skuvekļu tirgū, jo tai ir vislabākā cenas un kvalitātes attiecība.

Visi produkti tiek izstrādāti Dorco Tehnoloģijas institūtā Seulā (Dienvidkorejā) un turpat tiek ražoti Dorco rūpnīcā.

Dorco piedāvā plašu skuvekļu sortimentu lielākoties vidējā vai ekonomiskajā cenu kategorijā. Tomēr nesen Dorco sortimentā parādījās paaugstinātas maksas skūšanās sistēmas un vienreizlietojamie skuvekļi, kuriem pagaidām analogu pasaulē nav - pasaulē pirmā 6 asmeņu skūšanās sistēma, kā arī 6 un 4 asmeņu vienreizlietojamie skuvekļi.

Dorco skūšanās sistēmu saderība ar citu pasaules ražotāju produktiem, padara to par ārkārtīgi populāru un unikālu produkciju.

Pilnu DORCO produkcijas katalogu var apskatīt arī Oniks BETA interneta katalogā.


© 2021 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.