Roku ādas kopšana vasaras periodā ar Nail Tek krēmiem

Vai tiešām ilgi gaidītā vasara beidzot ir klāt? Atcerieties, ka roku ādas kopšana ir aktuāla arī karstajā sezonā, jo saule, gaiss un ūdens var kaitēt mūsu organismam, kas, savukārt, var ietekmēt arī roku ādu izskatu. Tāpēc atgādinām — neaizmirstiet par rūpīgu ādas kopšanu arī vasaras periodā!

HYDRATION THERAPY Cuticle Creme

HYDRATION THERAPY Cuticle Crème (Kutikulu krēms)

Hydration Therapy kutikulu krēms baro un kondicionē kutikulas, vienlaikus aizsargājot tās no mitruma zuduma. Uzklājiet kutikulu zonai katru dienu, lai dziedētu un mīkstinātu kutikulas un ādu.

 
Hydration Therapy kutikulu krēms ir zinātniski līdzsvarota ēterisko eļļu un krēma kombinācija, kas atjauno un aizsargā kutikulas un ādu ap kutikulām, vienlaikus uzlabojot arī kutikulu izskatu. Kutikulu krēms sevī apvieno barības vielām bagātinātas ēteriskas eļļas, izveidojot nomierinošu krēmu, kas palīdz saglabāt veselīgu mitruma līdzsvaru kutikulās.
 
Dziedē un mīkstina kutikulas.
Uzlabo kutikulu izskatu.
Nodrošina dabīgu pretsēnīšu aizsardzību.

Moisture Balancing Dermal Creme 1

 

 

HYDRATION THERAPY Moisture Balancing Dermal Crème (Mitrinošs krēms)

 

  • izlīdzina un mīkstina ādu;
  • palielina mitruma līmeni ādā un saglabā to;
  • nodrošina antioksidējošu aizsardzību no brīvajiem radikāļiem un negatīvās apkārtējās vides ietekmes;
  • darbojas kā lieliska bāze dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai.

HYDRATION THERAPY Moisture Balancing Dermal Crème krēms mitrina, izlīdzina un mīkstina ādu, padarot to elastīgu, svaigu un veselīgu. Pentavitīns, unikāla ūdeni piesaistoša molekula, palielina mitruma līmeni ādā. Kombinācijā ar attīrītu ūdeni, tas palīdz uzkrāt mitrumu virsējos ādas slāņos, kā arī iedarbojas arī uz dziļākajiem ādas slāņiem. Antioksidanti mazina brīvo radikāļu parādīšanās risku un pasargā ādu no negatīvās apkārtējās vides ietekmes.

 

 

 

HYDRATION THERAPY Wrinkle Reducing Crème (Pretgrumbu krēms)Moisture Balancing Dermal Creme 12

Momentāna iedarbība - ilglaicīgi terapeitiski rezultāti..

  • izlīdzina grumbas uz sejas, kakla un roku ādas; 
  • mazina grumbas un kavē to parādīšanos;
  • izlīdzina un uzlabo ādas krāsu.
Īstermiņa iedarbība: Izlīdzina līnijas un grumbas. Uztur ādai nepieciešamo mitruma līmeni. Reģenerē fotonovecošanās ietekmētu ādu. Bioloģiski mitrinātāji uzlabo mitruma līmeņus un veicina ādas sevis mitrināšanas spējas, mazinot līnijas un grumbas. Atjaunojošie aģenti uzlabo un dziedē fizisko ādas barjeru, aizsargājot pret apkārtējās vides kaitīgo iedarbību un novēršot pārmērīgu mitruma zudumu. Dziļākie ādas slāņi tiek aizsargāti, tādējādi palīdzot ādai izskatīties maigai, gludai un jauneklīgai. Gaismu atstarojošie pigmenti vizuāli mazina grumbas, mazinot to izraisītās ēnas un ādas krāsas nevienmērību.
 
Ilgtermiņa iedarbība: Daudzējāda pretnovecošanās iedarbība. Dziedē novecošanās un kaitīgās saules iedarbības izraisītos ādas bojājumus. Dziedē ādas barjeras. Stimulē kolagēna ražošanu, uzlabo ādas elastību un gludumu, vienlaikus padarot ādu tvirtāku. Retīnskābes kompleksi mazina smalkas līnijas un grumbas un padara ādas toni vienmērīgāku. Antioksidantu savienojumu stabilizētās formas spēcina šūnu membrānas, padarot ādu izturīgāku pret brīvo radikāļu uzbrukumu no saules izraisītiem bojājumiem un novecošanās. Reducēšanas aģenti cīnās ar brīvajiem radikāļiem un mazina oksidatīvās izmaiņas, kas bojā ādu, izraisa līnijas, grumbas un nevienmērīgu ādas toni. Pretnovecošanās savienojumi traucē procesus, kas veicina grumbu parādīšanos uz sejas - šī ilgtermiņa iedarbība ir līdzīga botoksa efektam (BOTOX®*).
 
* BOTOX® ir Allergan, Inc. reģistrēts zīmols.
 
Hydration Therapy pretgrumbu krēms ātri mazina novecošanās līnijas un grumbas uz kakla, sejas un roku ādas. Izlīdzina grumbas, koriģē ādas krāsas nevienmērību. Krēms nodrošina gan momentānu iedarbību, gan ilgtermiņa iedarbību, mazinot smalkas līnijas un grumbas, kā arī ādas krāsas nevienmērību. Šis divkāršās iedarbības līdzeklis ir paredzēts momentānam izskata uzlabojumam, vienlaikus nodrošinot efektīvu terapiju, kas mazina vai pilnībā likvidē līnijas, grumbas un ādas krāsas nevienmērību.

© 2021 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.