Lūpu krāsas izvēle: detalizēts ceļvedis

Ja nevarat izraudzīties ideālu lūpu krāsas toni, izmantojiet mūsu špikeri. Tikai 5 soļi, un jūs pietuvosieties savam mērķim.

1.    Sāciet ar lūpu krāsu, kas ir divus toņus tumšāka par jūsu lūpu dabisko krāsu

Kā tādu atrast? Uzklājiet to uz apakšējās lūpas un salīdziniet iegūto toni ar augšējās lūpas toni.

2.    Ņemiet vērā zobu toni

Auksti sarkani toņi palīdzēs zobus padarīt vizuāli baltākus. Ja zobi ir dzeltenīgi, izvairieties no oranžām krāsu variācijām — tās var pastiprināt nevēlamo efektu.

3.    Vai vēlaties palielināt vai samazināt lūpas?

Parasti tumši toņi padara lūpas vizuāli mazākas, bet gaiši toņi — apjomīgākas. Matētas lūpu krāsas padara lūpas vizuāli plānākas, mirdzošas — pilnīgākās.

4.    Nosakiet ādas apakštoni

Ādai mēdz būt dzeltenīgs (silts) vai rozā (vēss) tonis. Daži grima mākslinieki izceļ arī neitrālu ādas apakštoni.

Ātrākais veids, kā noteikt savu apakštoni, ir aplūkot vēnas uz plaukstas locītavas. Ja tās ir zilas vai pelēcīgi zilas, tad jūsu ādas apakštonis ir rozā jeb vēss.

Ja vēnas izskatās zaļganas, jūsu apakštonis ir dzeltens jeb silts. Ja ir grūti izšķirt, vai jūsu vēnas ir zilas vai zaļas, jūsu ādas apakštonis ir neitrāls.

5.    Apvienojiet ādas apakštoni ar lūpu krāsas toni

- Gaiša, it kā caurspīdīga āda labi saskan ar rozā, koraļļu, kā arī persiku un smilškrāsas toņiem. Vēsam ādas apakštonim vislabāk ir piemēroti maigi mokas vai rozā un dzērveņu toņi; siltam — gaiši rozā vai persika, kā arī vara un bronzas toņi.

- Ja jums ir neitrāls ādas apakštonis, izmēģiniet piesātinātus rozā, purpursarkanus un ogu toņus.

- Ja jums ir melnīgsnēja āda, izvairieties no brūnas un violetas krāsas un meklējiet toņus ar oranžu pieskaņu. Koraļļu vai dziļi rozā toņi ir lieliska izvēle.

- Ja āda ir diezgan tumša, varat eksperimentēt ar brūnas un purpursarkanas krāsas toņiem. Valrieksts, karamele, plūme vai sarkanvīns — brīnišķīgi! Rubīna un vīna sarkani toņi ir piemēroti vēsas ādas apakštonim, bet bronzas — siltas.


© 2020 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.