Manikīrs uz īsiem nagiem: 2019.-2020. gada tendences

Kāpēc īsi nagi kļūst aizvien populārāki? Salīdzinājumā ar garu naga plātni, šis variants ir mierīgāks, tas simbolizē maigumu un sievišķību, nevis agresivitāti un vēlmi cīnīties.

Svarīgs ir arī praktiskums: ar īsiem nagiem ir vieglāk dzīvot aktīvu dzīvesveidu un nodarboties ar mājas lietām.

Apspriedīsim jaunajā sezonā aktuālos gēla nagu lakas toņus un dekoru! Kas mūs sagaida nākamajā gadā?

Manikīrs uz ļoti īsiem nagiem

Uz glīta, īsa nadziņa ir pietiekami daudz vietas, lai izveidotu jebkuras sarežģītības zīmējumu. Naga plātni vai tipšus nagu pieaudzēšanai var rotāt ar folija un uzlīmju palīdzību, var izmantot spilgtus smaragda, debeszilus toņus vai izveidot klasisku manikīru neitrālā melnā, pelēkā, smilškrāsas tonī. Un, protams, neliela naga plātne nav iemesls atteikties no dekora. Akmentiņi, kristāli, dekoratīvie pulveri nezaudēs aktualitāti arī jaunajā sezonā.

 

Ziemas manikīrs uz īsiem nagiem

Šobrīd ir stilīgi nēsāt dabiska garuma nagiem, neatkarīgi no gada laika. Jaunajā ziemas sezonā vispopulārākie būs sarkani, bordo, maigi rozā, miesas krāsas, piparmētras, piena, pelēki toņi. Gēla nagu lakas var izvēlēties arī baltā, violetā, melnā krāsā.

 

Uzlīmes, slaideri, konfeti un spīdumi Jaunā gada ballītei

Maģiskais Jaunais gads ir labākais laiks drosmīgam nagu dizainam. Baltās žurkas gadā populāri būs sudraba toņi un metālisks pārklājums, bet jūs varat eksperimentēt arī ar baltiem, sarkaniem, brūniem, zelta, zaļiem un melniem toņiem. Izrotājiet jūsu nadziņus ar spīdumiem, konfeti, monogrammām, akmentiņiem, dažādiem ar otiņu zīmētiem rakstiem, eglīšu rotājumiem, pingvīniem utt. Lielisks akcents būs nagu pulveris, kas radīs zaigojošu tekstūru un atdarinās Jaunā gada valdzinošo noskaņu.

 

Pavasara manikīrs uz īsiem nagiem

2020. gada pavasarī modē būs noapaļoti, ovāli un mandeļu formas nagi. Popularitāti nezaudēs arī klasiskais franču manikīrs, kas vienmēr izskatās demokrātiski un pievilcīgi un akcentē sievietes izsmalcināto dabu. Nost ar šabloniem! Franču manikīram laiks izvēlēties spilgtus un drosmīgus toņus! Ne mazāk populāras pavasarī būs spīdīgas gēla nagu lakas kombinācijā ar matētām, kā arī dažādu krāsu saskaņa. Modē būs ģeometriski raksti, mēness formas, krāsu pāreja, metālisks pārklājums un miesas krāsas toņi.

 

Vasaras manikīrs uz īsiem nagiem

Vasarā populāri būs aveņu, laima, dzelteni, sarkani, zili, koraļļu, ceriņu toņi. Dekors: augļi vai krāsu pāreja. Nebaidieties no kontrastējošiem toņiem, mirdzošām nagu lakām un 3D dizaina, svītrām, figūrām vai punktiem.

 

Rudens manikīrs uz īsiem nagiem

Rudenī izvēlieties drosmīgos "plēsonīgos" rakstus. Tāpat modē būs arī lapiņu, lietussargu, ainavu zīmējumi. Ja jums patīk oriģinālāks dizains, var uz nagiem attēlot meiteni cepurē vai ietītu šallē. Tikpat populāra ir arī ģeometrija, stempings, gradienti, matēti vai samtaini pārklājumi. Izrotājiet savus nagus ar dekoru no folijas, izmantojiet mirdzumus, akmentiņus, nagu dizaina pulveri.

 

Līnijas

Minimālisms būs modē arī 2019.–2020. gada sezonā. Nekā sarežģīta! Lai izveidotu skaistu manikīru uz īsiem nagiem, ir nepieciešams nagu pārklājums vienā tonī un līnijas. Protams, arī te var dekorēt nagus ar mirdzumiem, foliju, akmentiņiem. Populāri toņi: mierīgi, neitrāli, ir pieļaujams kontrasts.

 

Pārklājums vienā tonī

Vienkāršs pārklājums simbolizē precizitāti, vienkāršību un sakoptību. Spilgti un delikāti toņi izskatās eleganti. Tikpat pievilcīgi ir arī tumšāki toņi. Jaunajā sezonā izvēlēties bordo, sarkanus, melnus, pelēkus, smilškrāsas, zilus toņus. Dekorēt nagus var ar smiltīm vai akrila pulveri.

 

Matēts pārklājums

Ja jums ir apnicis spīdīgs pārklājums, laiks izvēlēties ko jaunu! Matēts pārklājums atgādina samtu. Izvēlieties tumšus vai spilgtus toņus, rotājiet nagus ar smalkiem spīdumiem, ģeometriskiem motīviem, līnijām. Matēts pārklājums izskatās maigs arī izmantojot tumšus vai "kliedzošus" toņus.

 

Franču manikīrs

Franču manikīrs nezaudē popularitāti. Nagu kopšanas speciālisti iesaka klasiskā franču manikīra vietā izveidot, piemēram, apgrieztu mēnesi, zelta franču manikīru, franču manikīru ar krāsu pārejām, ar spīdumiem vai melnu līniju.

 

Krāsu pāreja: maigums un oriģinalitāte

Vienmērīga krāsu pāreja vairs nav jaunums nagu kopšanas industrijā, tomēr ar katru gadu šis manikīra veids kļūst aizvien interesantāks. Krāsu pāreja rada ļoti izsmalcinātu izskatu. Nagus var dekorēt ar hroma pārklājumu vai nagu laku ar spoguļspīdumu, mirdzošu pulveri vai maziem spīdumiņiem. Populāra ir arī pāreja no maigiem miesas krāsas toņiem uz piesātinātiem tumšiem toņiem.

 

Īsumā par svarīgāko

Pat modernākais nagu dizains nav universāls. Katram ir savs uzskats par to, kas ir īsi nagi, un, veidojot dizainu, nevajadzētu koncentrēties tikai uz pašreizējām tendencēm.

Vienkārši ieteikumi manikīra cienītājām:

  • nepārslogojiet nagus ar dekoru;
  • atsakieties no pārlieku drosmīgām krāsu kombinācijām;
  • vasarā nekombinējiet ļoti spilgtus toņus;
  • vizuāli pagariniet nagus (saglabājos tos patīkami īsus), izmantojot siltus pasteļtoņus.

2019.–2020. gada manikīra tendences sevī ietver kontrastus, kombinācijā ar minimālismu, košu krāsu pārejām un maigiem miesas krāsas toņiem. Līdzās klasiskajam franču manikīram, populārs ir nagu dizains jauktā tehnikā, ar krāsu pārejām, izmantojot foliju utt. Šāda daudzveidība ļauj katrai sievietei veiksmīgi izvēlēties nagu dizainu jebkuram gadījumam.


© 2020 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.