Nagu kopšana un atjaunošana

Ko darīt, ja jums ir plāni un trausli nagi, kas slāņojas? Liekas, viss ir visnotaļ vienkārši: jāiegādājas labs manikīra komplekts vai jāpierakstās uz manikīru salonā, tad jāpārklāj nagus ar biezu lakas slāni vai jāpieaudzē tos. Tomēr labākajā gadījumā tas neatrisinās problēmu, bet sliktākajā - padarīs situāciju vēl sliktāku.

Nagu biezums un forma ir atkarīgi no ģenētikas, taču nagi ir ļoti sarežģīts ķermeņa elements un tie nesāk slāņoties tāpat vien. Parasti tas liecina par problēmām organismā. Starpsezonā, pavasarī un rudenī, daudzas sievietes saskaras ar šādām problēmām un risinājumam arī jābūt visaptverošam: veselīgs miegs, sabalansēts uzturs, filozofisks dzīves skatījums. Un ārkārtīgi rūpīga attieksme pret nagiem: maz sadzīves ķīmijas, daudz rūpju un kopšanas. Starp citu, neaizmirstiet, ka lūstošiem un trausliem nagiem vislabāk izmantot stikla nagu vīli, jo metāls tos var bojāt vēl vairāk. Un papildus vēl dažas vienkāršas un ļoti patīkamas procedūras.

Sāls vannas. Kas var būt vienkāršāk? Silts ūdens, jebkura sāls - pārtikas, jūras, aromatizētā un pāris citrona sulas pilieni. Pēc vannas iemasējiet nagos jebkuru augu eļļu.

Eļļas vannas. Ik pa laikam nomainiet sāls vannu ar eļļas vannu. Neaizmirstiet uzsildītai augu eļļai pievienot citrona sulu vai ābolu etiķi.

Tāpēc ieslēdziet savu mīļāko mūziku vai kādu interesantu filmu un apvienojiet derīgo ar patīkamo. Pēc vannas var izmantot īpašus ārstnieciskās kosmētikas līdzekļus - bāzes pārklājumu ar augu ekstraktiem un A un E vitamīniem. Tāpat varam ieteikt veikt karsto manikīru un parafīna terapiju.

Jebkurā gadījumā atcerieties, ka nagu stiprināšanā veiksmes atslēga ir regularitāte, secīgums un mēra izjūta.

Kā redzat, ne viss ir sarežģīti un dārgi. Galvenais ir vēlme būt labi koptai un skaistai. Veselību jums un jūsu nagiem!


© 2021 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.