Kā izvēlēties manikīra knaibles

Šķiet, ka nevajadzētu rasties grūtībām manikīra knaibļu izvēlē. Veikalos tiek piedāvāti dažnedažādi instrumenti jebkurai gaumei un budžetam. Bet patiesībā šajā jautājumā eksistē dažas nianses, kas būtu jāzina, lai velti netērētu naudu un laiku.

Manikīra knaibļu veidi

Kutikulas knaibles ir padārgas un tās var aizstāt ar šķērēm. Kutikulas griešana ar knaiblēm prasa augstu profesionalitāti un labas iemaņas, tāpēc, ja tādu nav, labāk to darīt ar šķērēm, pretējā gadījumā jūs riskējat sabojāt kutikulu un izveidot ienadžus. Kutikulas knaibļu asmens ir plāns, bet pats instruments - elegants.

Nagu knaibles tiek izmantotas nagu griešanai klasiskajā manikīrā. Tās ir masīvākas.

Viens no šādu knaibļu variantiem ir asknaibles. Tās ir drošas un kompaktas, tās ir ērti nēsāt kosmētikas maciņā, turklāt tās novērš nagu atslāņošanos.

Pedikīra knaiblēm ir iegareni asmeņi - līdz 15-20 mm. Tas ir uzticams instruments, ar kura palīdzību var noņemt raupjus un ieaugušus nagus.

Izvēles kritēriji

  • Materiāls. Augstas kvalitātes medicīniskais tērauds ar marķējumu, kas nav mazāks par 40. Tikai šāds tērauds ilgus gadus kvalitatīvi pildīs savas funkcijas.
  • Asināšana. Ar rokām. Pārbaudīt asināšanas kvalitāti var sagriežot plānu plastmasas maisiņu. Tāpat knaibles griezīs arī kutikulu - vienmērīgi un precīzi vai ar atstarpēm un rāvieniem.
  • Gaita. Gaitai ir jābūt laidenai, pretējā gadījumā, rokas ātri nogurs. Taču arī pārlieku viegla gaita nav piemērota, jo tad instruments var savainot nagu vai kutikulu, veidot ienadžus. Pievērsiet uzmanību atsperītei. Labāk, ja tā ir pieskrūvēta, nevis sakniedēta, lai vajadzības gadījumā to varētu noņemt.
  • Asmeņi. Asmeņu izvēle ir ļoti individuāla. Plāns asmens ir piemērots delikātai kutikulai un trausliem nagiem.
  • Cena. Ekonomēt uz knaiblēm nav ieteicams. Labāk ir dot priekšroku uzticamas ražotājam, ja vēlaties, lai instruments kalpo ilgus gadus.

Lai jauka iepirkšanās un skaists manikīrs!

 


© 2020 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.