10 nagu dizaina tendences šoruden

Jauna sezona - jaunas tendences. Šodien parunāsim par desmit šoruden populārām nagu dizaina tendencēm, kuras būs pieprasītas katrā nagu skaistumkopšanas salonā.

Moderns franču manikīrs
Franču manikīrs nekad neiziet no modes, taču šoruden savam meistaram lūdziet tā modernas interpretācijas.

Negatīvā telpa
Negatīvās telpas nagu dizaina tendence dāvā radošu brīvību gan dizaina, gan krāsas ziņā. Modes dāmas Losandželosā ir sajūsmā par šo īpaši māksliniecisku tendenci.

Hroms
Ņemot vērā metāliska pārklājuma popularitāti, nav brīnums, ka šī tendence ir sastopama arī nagu dizaina nozarē.

Toņu pāreja
Toņu pāreja matos, apģērbā un, protams, uz nagiem. Sievietes visā pasaulē sāk pamazām lūgt saviem meistariem krāsu pārejas veidot rudenīgos toņos.

Rūtis
Rūtis, iespējams, ir 2019. gada rudenim vispiemērotākā nagu dizaina tendence, kuras popularitāti var saistīt ar arvien populāro 90. gadu atdzimšanu.

3D nagi
3D nagi bija īpaši bieži satopami uz Met Gala sarkanā paklāja un tagad cilvēki šo tendenci izmanto arī ikdienā. Tā, iespējams, ir drosmīgākā (bet jautrākā) šī rudens tendence.

Lieli ziedu zīmējumi
Ziedi ir klasisks pavasara un vasaras nagu dizains, taču šogad tie ienāk arī nagu pasaulē. Lielas ziedlapiņas rudenī ļauj atcerēties saulainākus laikapstākļus.

Caurspīdīgs rozā ar neona punktu mākslu
Kas var būt labāks par caurspīdīgu nagu pārklājumu un neona punktu mākslu? 

Gari, matēti miesas krāsas toņu nagi
Šī tendence ir lieliski piemērota rudenim, jo tā ir ļoti universāla un viegli nēsājama. Lai nagi izskatītos eleganti un neuzkrītoši, izmantojiet matētu nagu laku.

Sportiska un radoša franču dizaina interpretācija
Stilīga franču manikīra interpretācija, kas atgādina 2000. gadu - dekādi, kuras mode ir īpaši populāra mūsdienās.

 


© 2021 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.