Nagu zīmogošana

Nagu zīmogošana

Kā nevainojami izveidot sarežģītus zīmējumus uz nagiem? Uzlīmes paliek pagātnē un tiek aizstātas ar nagu zīmogiem - tieši tas ir efektīga nagu dizaina noslēpums. Turklāt, šādu nagu dizainu var izveidot mājas apstākļos nieka pusstundas laikā (bet pēc rokas ievingrināšanas pat 10 minūšu laikā!). Moderns, oriģināls un nevainojams manikīrs ātri, vienkārši un akurāti - tagad tas ir iespējams!

Kas ir nepieciešams nagu zīmogošanai?

Nagu zīmogošanai ir nepieciešami trīs instrumenti:

  1. Metāla plāksnīte ar iegravētu zīmējumu, kurš arī tiks pārnests uz naga virsmu. Uz vienas metāla plāksnītes parasti ir no četriem līdz astoņiem dažādiem zīmējumiem.
  2. Zīmodziņš izvēlētā attēla pārnešanai uz naga virsmu.
  3. Skrāpeklis zīmējuma izlīdzināšanai un liekās nagu lakas noņemšanai no metāla plāksnītes virsmas.

Tāpat, nagu zīmogošanai ir nepieciešams bāzes pārklājums, nagu laka fona izveidošanai, nagu laka zīmējuma izveidošanai un virsējais pārklājums. Atkarībā no vēlamā efekta, nagu lakas fona un zīmējuma veidošanai var izvēlēties vienā krāsu gammā vai kontrastējošas.

Pamācība

  ​

  

 

  • Ar skrāpekļa palīdzību noņemiet lieko nagu laku no metāla plāksnītes virsmas (nagu lakai ir jāpaliek tikai gravējuma iekšpusē). Darbojieties uzmanīgi, taču pārliecinoši. Skrāpekļa asmeni ir cieši jāpiespiež pie metāla plāksnītes virsmas, skrāpekli turot 45 grādu leņķī. Augstas kvalitātes metāla plāksnīte netikt bojāta jūsu manipulāciju dēļ. Laika gaitā uz tās var parādīties skrāpējumi, taču pats gravējums netiks bojāts. Starp citu, dažas meitenes skrāpekļa vietā izmanto plastikāta kartes. 
  • Cieši piespiediet zīmogu zīmējumam uz metāla plāksnītes un paturiet to piespiestu dažas sekundes.
  • Pārliecinieties, ka zīmējums uz zīmoga izskatās skaidrs un spilgts.
  • Ar kustību no vienas naga malas līdz otrai uzmanīgi un nesteidzīgi pārnesiet zīmējumu uz naga virsmu.  

 

   

  • Ja nepieciešams, ar korektora nagu lakas noņemšanai palīdzību noņemiet nagu lakas atlikumus no ādas ap naga plātni.
  • Ar acetona palīdzību notīriet nagu laku no zīmoga, metāla plāksnītes un skrāpekļa virsmas. 
  • Atkārtojiet punktus 2.-8. uz katra naga. Uz nožuvuša zīmējuma uzklājiet virsējo pārklājumu.

Svarīgi: zīmogošanas instrumentu pareiza kopšana. Pirms lietošanas jāpārliecinās, ka instrumenti ir tīri. Līdzekļi, kuru sastāvā ir eļļas, atstāj plānu plēvīti, kas negatīvi ietekmē nagu dizaina kvalitāti. Jāizmanto līdzekļus, kuri satur acetonu.


© 2020 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.