Manikīra dreskods

Nagi ir jūsu tēla neatņemama sastāvdaļa. Šodien mēs nerunāsim par nagu kopšanu un kutikulas akurātību - tas ir pats par sevi saprotams. Mēs runāsim par dreskodu nagiem.

Terminu dreskods izgudroja manierīgie angļi, taču viņu nodomi bija labi. Miglainā Albiona uzņēmēji uzskatīja, ka katra atsevišķa darbinieka izskats ir ļoti svarīgs klientu uzticības iegūšanai. Mūsu valstī noteikumi ir lojālāki, tomēr arī pie mums daudzi uzņēmumi propagandē savu darbinieku "pareizo" izskatu. Lai kur jūs arī strādātu, jūsu apģērbs, kosmētika un manikīrs, pirmkārt, liecina par jūsu gaumi un kultūras līmeni.

Piedāvājam jums dažus atbilstoša nagu dizaina variantus.

Darbs. Darbs mēdz būt dažāds. Birojs, skola, veikals vai ārsta kabinets, banka vai ēdnīca - galvenais, lai nagi netraucētu darbam. Pat ja jūs esat eksperimentāla vai avangarda teātra aktrise, manikīram jāatbilst lomai un kostīmam. Sievietēm, kuras ciena savu darbu, ir ieteicama klasiskā manikīra versija - franču manikīrs, mierīgi pasteļtoņi, caurspīdīgs pārklājums. Bet ja jūs vēlaties ieviest dažādību, tad uz zeltneša varat uzzīmēt kādu izsmalcinātu ziediņu. Nagiem jābūt pēc iespējas tuvākiem ideālam, taču tas ir jūsu spēkos. Kvalitatīvi manikīra instrumenti, nedaudz laika, pārbaudīts meistars - un jūs esat biroja karaliene. Šī dreskoda izņēmums ir sievietes, kuras darbā ne ar vienu nesaskaras - ne ar klientiem, ne ar kolēģiem. Tad jūs varat krāsot nagus tā, kā sirds kāro.

Ballīte. Jūs varat doties uz ballīti ar visparastāko manikīru. Ja jūsu manikīrs atbilst stingram biroja dreskodam, tad tas noteikti piestāvēs arī vakara kleitai. Un jūs varat piešķirt tēlam "rozīnīti" ar apģērba, aksesuāru, frizūras un grima palīdzību. Cita lieta, ja vēlaties dažādot savu nadziņu dzīvi un pēķšņi ir parādījies lielisks iegansts. Domājot par savu vispārējo tēlu, neaizmirstiet par manikīru. Vampīru stila ballītei nokrāsojiet nagus ar košu laku un uz kutikulas izveidojiet spilgtus zīmējumus. Vai arī uzzīmējiet uz nadziņa nelielu, glītu zirneklīti. Ballītē, kas veltīta astoņdesmitajiem, jūs būsiet neatvairāma ar mirdzošiem nagiem, pārklātiem ar luminiscējošu laku un spīdumiwm. Vārdu sakot, ballītei ir piemērots jebkurš nagu dizains, kas atbilst jūsu tēla vispārīgajai koncepcijai.

Svētki. Viss, protams, ir atkarīgs no iemesla. Ja jūs esat uzaicināta uz jūsu brāļa vai māsas dēla dzimšanas dienu un tur būs daudz bērnu, tad lieliski izskatīsies jautri zirnīši vai sejiņas. Labākās draudzenes kāzām vārat uzzīmēt minimālistisku sirsniņu.

Krāsojiet nagus tā, kā vēlaties jūs. Vēlam jums skaistumu un harmoniju!


© 2021 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.