Kā izvēlēties manikīra lāpstiņu?

Bieži vien par manikīra lāpstiņu tiek aizmirsts, taču velti! Tas ir ļoti noderīgs un nepieciešams instruments. Manikīra lāpstiņa jeb pušeris tiek izmantots naga attīrīšanai no netīrumiem, kā arī kutikulas atbīdīšanai, kas padara tās noņemšanas procedūru vieglāku un ērtāku. Ideāls variants ir divpusēja manikīra lāpstiņa ar skrāpi no ražotāja Staleks. Skrāpis ir neaizstājams, ja nepieciešams noņemt raupju kutikulas ādu vai nagu audu slāņus, kurus skārusi sēnīšu infekcija. 

Kam ir jāpievērš uzmanību izvēloties manikīra lāpstiņu? 

Forma. Pušeri mēdz būt dažādas uzbūves un tie jāizvēlas, pamatojoties uz nagu un kutikulas formu. Mēs iesakām iegādāties ovālu lāpstiņu, kas ir piemērota visu veidu nagiem. Pievērsiet uzmanību lāpstiņas rokturim. Koks, plastmasa vai metāls ir gaumes jautājums, taču galvenais, lai rīks neslīdētu plaukstā. Šim nolūkam metāla rokturos tiek veidoti īpaši iegriezumi. Pušeru izmērs var būt no 11 līdz 15 cm.

Materiāls. Lielākoties asmeņi tiek izgatavoti no tērauda, ​​retāk - no koka un plastmasas. Metāla asmeņi ir izturīgāki un uzticamāki, kas padara tos populārākus. Manikīra lāpstiņa, kas izgatavota no augstas kvalitātes medicīniskā tērauda uzticīgi kalpos daudzus gadus.

Uzasināšana. Uzticamu ražotāju augstas kvalitātes manikīra instrumenti parasti tiek asināti ar rokām. Lāpstiņas darba malai jābūt pietiekami asai, lai atbīdītu kutikulu, taču ne tik asai, lai sagrieztu ādu. Lai pārbaudītu asināšanas kvalitāti, jums ir jāpatur instruments rokā un jāieklāusās savās sajūtās.

Un daži vārdi par manikīra lāpstiņas kopšanu. Ar instrumentu nepieciešams apieties uzmanīgi un tas ir jāizmanto tikai tam paredzētajam mērķim. Pēc katras procedūras instruments ir jādezinficē, to nedrīkst nomest un tas ir jāuzglabā speciālā maciņā. Tad tas daudzus gadus būs uzticamais palīgs nagu kopšanā.


© 2021 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.