Manikīrs īsiem nagiem

Neskatoties uz modes tendencēm, daudzām sievietēm nepatīk gari nagi. Kādai garus nagus neļauj audzēt darbs vai dzīvesveids, kādai - nagu un pirkstu struktūra, bet kādai tie vienkārši neiet pie sirds. Lai kā arī būtu, tomēr īsi nagi nozīmē praktiskumu, ērtumu un dabiskumu. Turklāt arī īsi nagi var izskatīties labi kopti un skaisti.

Kā īsus nagus padarīt stilīgus un modernus:

Manikīrs. Labi kopti un glīti nagi ir moderni vienmēr - neskatoties uz laikmetu, modi un dzimumu. Nevainojamas malas, ideāla kutikula, absolūti vienāds nagu garums ir manikīra pamatā. Tāpēc arsenālā jābūt nagu vīlei, manikīra šķērītēm, iemīļotajam manikīra komplektam un visam, kas šajā gadījumā ir nepieciešams. Svarīgi neaizmirst arī par buferi - īsiem nagiem ir jāspīd un jāmirdz.

 

Forma. Dizaineri iesaka veidot ovālas vai mandeļu formas nagus, kas tos vizuāli pagarina. Kvadrātveida nagiem obligāti jānoapaļo malas. Un nevajadzētu griezt nagus pārāk īsus - naga plātnei ir jāpārklāj pirkstu galus. Neaizmirstiet, ka nagi vispirms ir aizsardzība, bet tikai pēc tam estētika.

 

Stils. Franču manikīrs - patiesi eiropeiska elegance un praktiskums - ir piemērots visiem nagiem, izņemot ļoti platus. Moderns pusmēness manikīrs košās kontrastējošās krāsās brīnišķīgi izskatās uz īsiem nagiem. Krāsu pāreju (ombre) var veidot izmantojot spilgtus un piesātinātus toņus.

 

Krāsa. Delikāts rozā, piesātināti sarkans, sulīgs oranžs, jautrs zaļš - īsiem nagiem piestāvēs jebkura krāsa. Tikai jāatceras, ka īsus nagus nevajadzētu krāsot vairāk kā trīs toņos. Ovālas formas nagiem labāk izvēlēties gaišus toņus, bet kvadrātveida formas nagiem - tumšākus.

 

Zīmējums. Vertikālas svītras, smalkas mežģīnes, skaisti ziedi un jautri aplīši - zīmējiet visu, ko sirds kāro. Tikai ņemiet vērā, ka kvadrātveida formas nagiem vairāk piestāv grafika un abstrakcija, bet ovālas formas nagiem - sirsniņas, ziedi, mežģīnes un citi romantiski zīmējumi. Izvairieties no horizontālām līnijām un pārlieku smalkiem rakstiem, jo uz īsiem nagiem tie var izskatīsies neskaidri.

 

Dizains. Neaizraujieties ar lieliem un apjomīgiem elementiem, jo uz īsiem nagiem tie izskatīsies pārlieku masīvi. Labāk ir izmantot mazus spīdumus un kristālus vai izmēģināt moderno kaviāra manikīru - greznības un skaistas dzīves simbolu. Spilgtus akcentus vislabāk novietot tuvāk nagu stūriem un sāniem. Un atcerieties, ka manikīra skaistuma jautājumā nagu garumam nav nozīmes.

 

 


© 2020 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.