Matēts vai spīdīgs pārklājums: Kuru izvēlēties?

Pēc manikīra procedūras vienmēr jūtamies skaistas un sakoptas. Taču ir tik daudz iespēju un variantu, kad runa ir par nagu dizainu! Apsēžoties manikīra krēslā, viens no pirmajiem jautājumiem, ko jums visticamāk uzdos nagu kopšanas speciālists, ir, vai jūs vēlaties matētu vai spīdīgu nagu pārklājumu?

Matēta nagu laka

Matēta nagu laka piešķir nagiem modernu, elegantu izskatu. Šī tendence attiecas gan gaišiem, gan tumšiem nagu laku toņiem. Tomēr šķiet, ka vairums sieviešu dod priekšroku tumšām matētām nagu lakām. Dažas dāmas apgalvo, ka matēts pārklājums ir noturīgāks un ilgāk izskatās svaigs, īpaši tad, ja viņas daudz drukā vai izmanto datoru. Matēti nagi būs ļoti populāra tendence nākamajā rudens sezonā.

 

 

Spīdīgi nagi

Neskatoties uz matētu nagu popularitāti, daudzas sievietes dod priekšroku spīdīgam pārklājumam. Pieejamo toņu diapazons ir tikai jūsu iztēles ierobežots. Vasaras sezonā izmēģiniet perlamutra nagu lakas, kas brīnišķīgi izskatīsies saules gaismā. Tāpat jūs varat apsvērt iespēju dekorēt nagus ar zīmējumiem. Šī tendence nagu dizainā vienmēr ir aktuāla!

 

 

Jūsu tēla papildinājums

Jūsu nagi ir papildina jūsu tēlu un tērpu. Jūs varat izvēlēties atturīgu, elegantu stilu vai arī izmantot iespēju un dot priekšroku kam avangardiskākam. Galu galā, ja pārklājums jums nenāk pie sirds, to ir ļoti viegli nomainīt atbilstoši jūsu gaumei. Nebaidieties eksperimentēt!

 


© 2020 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.