Sparitual – dabīga skaistuma noslēpums

Sievietei ir tūkstošiem iespēju būt skaistai un pievilcīgai. Katra no mums atrod savas, neatkārtojamas, bet ir arī tādas, kas visiem bez izņēmumiem dāvā atklāsmi, dzīvotspēju, mūžīgu mīlestību...

No augiem saņemts spēks

Šodien neviens nav jāpārliecina par visa dabīgā patieso vērtību. Pamatīgi pabojājot neskarto dabu, cilvēki beidzot iemācījās novērtēt tās milzīgos labumus un tagad cenšas atkavēt iegūto. Izrādās, zinātnes un tehnikas attīstība un daba ir samērā saderīgi. Apvienojot savus spēkus, tie dāvā mums veselību un skaistumu. Amerikāņu organiskā kosmētika Sparitual ir tam lielisks piemērs. Teiksim vairāk: tā radītāji ne tikai izmantoja visvērtīgākās dabiskās sastāvdaļas un inovatīvas tehnoloģijas, bet arī prata piemērot skaistuma vajadzībām Austrumu filozofijas gudrības un dziedināšanas daudzu gadsimtu gūto pieredzi – to, ar ko tagad aizraujas visa pasaule. 

Sparitual kosmētikas pamatā ir visās pasaules malās nolasīto savvaļas augu ekstrakti un eļļas. Piemēram, kadiķis no Francijas, vīraks – no Indijas, jasmīns – no Ķīnas, ingvers – no Indonēzijas, āboli – no Japānas, tējas koks – no Austrālijas. Visu pat uzskaitīt nevar!

Sparitual sistēmu pārstāv 12 speciāli līdzekļi ķermeņa, roku un kāju SPA kopšanai, kā arī 4 vannas sāls, bagātināta ar augu ekstraktiem, veidi. Nemaz nerunājot par neskaitāmajiem nagu kopšanas līdzekļiem un nagu lakām.

Visai Sparitual produkcijai ir EcoCert sertifikāts, kas apliecina, ka šo produktu sastāvā ir ne mazāk kā 70% organisku augu izcelsmes komponentu. Tajos ir 0% parabēnu, formaldegīdu, toluolu un pesticīdu, bet krāsotāji tajā ir vienīgi dabīgie, arī nagu lakās. Vienu vārdu sakot, flakonā ar Sparitual logo slēpjas īsts skaistuma eliksīrs, bet tā pielietošana ir austrumu filozofija darbībā.

Tādi moderni un novērtēti jēdzieni kā aromaterapija, krāsu terapija, enerģētiskā ietekme uz čakrām un pat numeroloģija ir daļa no Sparitual, kā rezultātā kosmētika tiek uztverta ne tikai ar ādu, bet arī ar jūtām, padarot mūs skaistākas, palīdzot mums iepazīt sevi. Starp citu, vannas sāls ar vīraka ēterisko eļļu tā arī saucas: „Iepazīsti sevi”. Tas atvieglina elpošanu, atjaunina ādu un ietekmē sakrālā centra enerģiju. Savukārt, universālais losjons „Intuīcija” ar ingvera eļļu stimulē asinsriti un iedarbojas uz saules pinuma enerģiju – manipura čakru. Arī produktu nosaukumi vienkārši apbur: „Bezgalīgā gudrība” (sprejs ar lavandu, kas aktivizē vainaga čakru Sahasraru), „Daiļrunība” (toniks ar imunitāti stimulējošu efektu, kas iedarbojas uz kakla čakru Visuddha, „Mūžīgā mīlestība” (eļļa uz jasmīna lamata, iedarbojas kā antidepresants un ietekmē bāzes čakru Muladharu. 

Izskaitļo savu krāsu

Viens no Sparitual kompānijas principiem – „Mobilizē krāsas spēku!”. Šis princips atradis lielisku pielietojumu nagu laku līnijā. To krāsu palete pārsteidz ar savu bagātību, bet krāsas izvēles process tiek pārvērsts par aizraujošu spēli, kurā ietverti zīlēšanas noslēpumi, gūti ar numeroloģijas palīdzību. Krāsu palete dalās 4 grupās, kas simbolizē vienu no četrām stihijām: ūdeni, gaisu, uguni un zemi, kas ir raksturīgi katram cilvēkam. Ir izstrādātas īpašas kārtis, kas palīdz atklāt par sevi daudz ko interesantu.

No piedāvātajām kārtīm jums jāizvēlas jebkuru nagu lakas numuru. Piemēram, 239 („Orkāns”), kas numeroloģijā atbilst ciparam 5 (2+3+9=14=1+4=5). Tas nozīmē, ka jūs esam cilvēks, kas pievērš sev uzmanību, jums piemīt nepastāvība un piedzīvojumu mīlestība. Nagu lakas krāsa „iesaka” jums dot vaļu jūtām un izdarīt kaut ko traku! Vai jau jūtaties ieintriģēta? Nāciet uz salonu Oniks BETA un jūs būsiet patīkami pārsteigta. Starp citu, „zīlēt” var arī savādāk – sākot nevis ar kārtīm, bet ar to nagu laku, kas jums visvairāk ir iepatikusies. Interesanti būs salīdzināt rezultātus! 
Gribiet – ticiet tiem, ja nē – pārbaudiet, bet interesanti būs jebkurā gadījumā.

Katrs Sparitual produkts ir ar savu „rozīnīti”. Lietošanai mājas apstākļos, tos var iegādāties Oniks BETA veikalos.

 

 


© 2020 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.