9 šīs vasaras karstākās manikīra tendences

Jūsu nagi izskatīsies moderni visas sezonas garumā! 

Šovasar uzmanības centrā ir koši nagu lakas toņi, jautrs nagu dizains un mandeļu formas nagi. Šī gada drosmīgākie toņi atšķiras no vibrējošiem koraļļiem un neona apelsīna toņiem, kas bija populāri iepriekš: pieklusināti persika toņi un rudzupuķu zilie toņi šosezon ir topā. Tāpat jūs varat mēģināt akcentēt savu tēlu ar nagu dizainu. Populārākie ir nagu dizaini ar pievilcīgām grafiskām līnijām, kā arī varavīksnes manikīrs.


CITRONU DZELTENS MANIKĪRS 

  
Vasara ir labākais laiks, lai izvēlētos drosmīgākus nagu lakas toņus, neaizejot pārāk tālu ārpus jūsu komforta zonas. Citronu dzeltens glaimos visiem ādas toņiem! Šī laimīgā krāsa noteikti uzlabos jūsu dienu!

2
RUDZUPUĶU ZILIE TOŅI 

 

Nomierinoši zils tonis, kas izskatās labi visu gadu. Rudzupuķu zilie toņi izskatās ļoti eleganti un nebūt nepiekāpjas klasiskajam sarkanajam manikīram.

3
DŪMAKAINAIS PERSIKS

 

Saskaņojiet savu tēlu ar silto gadalaiku ar nagu lakas toni, kas sezonu padarīs vēl karstāku! Šis tonis ir krāšņs, taču ne pārāk dramatisks.

4
KANĒLIS UN KARAMELES

 

Jau sen miesaskrāsas manikīrs nebūt nav jāsaskaņo ar ādas toni!  Šis piesātinātais neitrālais tonis piestāv katram un saskan ar jebkuru apģērbu un aksesuāriem.


MANDEĻU FORMAS NAGI

 

Kvadrāta un ovāla formas nagi, protams, ir lieliski, taču šī gada populārākā naga forma ir mandeļu forma: mazliet šaurāka ovāla versija. Riekstu iedvesmotajai nagu formai ir plata pamatne, šaurs gals un nedaudz noapaļotas malas.

6
NAGU UZLĪMES

Vai doma par zīmēšanu uz nagiem jūs iedzen stresā? Izmantojiet uzlīmes!

7
MŪSDIENĪGI NEITRĀLIE TOŅI

 

Klasisks miesaskrāsas tonis ir ideāla izvēle ikvienam, kas vēlas neitrālu manikīru. Šosezon uzdrošinieties izmēģināt modernos klusinātos pasteļtoņus, kas ļaus jums justies vasarīgi, vienlaikus paliekot komforta zonā.


GRAFISKĀS LĪNIJAS

 

Līnijas joprojām nezaudē popularitāti! Ja jums ir nagu dizaina veidošanai paredzēta otiņa, jūs varat vienkārši uzzīmēt taisnu vai slīpu līniju naga centrā vai tieši zem brīvās malas.


VARAVĪKSNES MANIKĪRS 

 

Kāpēc izvēlēties vienu krāsu, ja var vienlaicīgi valkāt vairākas? Uzklājiet vairākus vienas krāsas toņus vai parotaļājieties ar krāsām, maisot un saskaņojot tās pēc sirds patikas!


© 2019 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.