Astoņi 2019. gada pavasara/vasaras nagu dizaina trendi, kurus iekļaut manikīrā jau šodien

Sākot ar imperfektu manikīru un beidzot ar pārdrošiem toņiem — kādu nagu dizainu izvēlēties šajā sezonā

Jauni neitrālie toņi
Labas ziņas tām, kurām apnika meklēt ideālo nude toni — pieklusinātie persika, koraļļkrāsas un karameles toņi šosezon gūst aizvien lielāku popularināti. Turklāt tie piestāv visiem ādas toņiem!

Noapaļoti nagi
Kad nākamreiz jūsu manikīra meistars jautās, kādas formas nagus jums veidot, izvēlieties noapaļotu. Tas ir ļoti dabisks stils, kas nagiem piešķir koptu izskatu, taču nepiesaista pārlieku lielu uzmanību. Minimālistiski un kopti nagi vienmēr ir modē!

Imperfekts manikīrs
Imperfekts manikīrs — kad nagu laka izskatās nedaudz nolobījusies vai nagi neizskatās ideāli — piešķir izskatam dumpinieciskuma garu. Kā smalks mājiens sievietēm, kurām nav laika katru nedēļu taisīt manikīru. Turklāt tas atsauc atmiņā pusaudžu gadu (ne vienmēr veiksmīgos) eksperimentus. Šādu manikīru var uztaisīt iepliķējot nagu laku uz naga virsmas, izsmērējot to, kamēr tā vēl nav pilnīgi nožuvusi vai uzklājot pārlieku daudz virsējā pārklājuma.

Caurspīdīgi tipši
Imperfektā manikīra trenda turpinājums — kaili tipši ar vieglu zinātniskās fantastikas pieskaņu.

Individualitāte
Parasti modes skatēs redzami saskaņoti nagu dizaini, taču šosezon dizaineri vēlas uzsvērt individualitāti, tāpēc dažās skatēs modeles izvēlējās manikīram savu mīļāko toni.

Divtoņu manikīrs
Ikvienai, kura vēlas piesaistīt uzmanību savam manikīram ar pārdrošiem nagu lakas toņiem, iesakām izvēlēties jautro, taču eleganto divtoņu manikīru. Šis stils piesaista apkārtējo skatienus un ļauj eksperimentēt ar košiem toņiem.

Mirdzums
Sākot ar metālisku pārklājumu un beidzot ar spīdumiem, mirdzoši nagi ir ārkārtīgi skaisti, taču neuzkrītoši, piemēroti gan Ziemassvētku ballītei, gan karstai vasarai.​


Melni nagi
Melni nagi vienmēr asociējas ar dumpinieciskumu — jūs noteikti pazīstat kādu (varbūt sevi pašu?), kas skolā krāsoja nagus tumšā krāsā, demonstrējot savu nepakļaušanos kodam un pretestības garu. 2019. gada pavasara/vasaras sezonā tumši spoguļspīdīgi nagi liks jums izskatīties ārkārtīgi eleganti.


© 2019 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.