Auduma sejas maskas

Auduma maskas jau sen kļuvušas par ārkārtīgi populāru skaistumkopšanas produktu - šādas maskas ātri un ērti kopj ādu un uzlabo tās izskatu. Auduma masku galvenā priekšrocība, protams, ir to vienkāršā un ērtā lietošana. Tā kā šis līdzeklis nav jānoskalo un ir vienkārši jāuzgaida, kamēr tas pilnībā iesūksies ādā, to var lietot jebkurā jums ērtā laikā. Turklāt tas ir īsts atradums cilvēkiem, kuri bieži ceļo!

Katra auduma maska risina savu problēmu. Ādas mitrināšanai ir vērts izvēlēties tādu, kuras sastāvā ir hialuronskābe. Ādas barošana ir atkarīga no eļļu un vitamīnu (A, E, C) koncentrācijas līdzekļa sastāvā. Pretiekaisuma iedarbību nodrošina maskas ar tējas koka eļļu, cinku vai dažādām botāniskām sastāvdaļām. Ādas jaunību nodrošina gliemežu vai zīda ekstraksts.

Mēs esam apkopojuši labākās auduma maskas sejai, lai jūsu āda būtu veselīga, mirdzoša un izskatītos ideāli!

Dermal Hyaluronate Collagen Essence Full Face Mask pilnvērtīga kosmētiskā auduma kolagēna sejas maska ar hialuronskābi

Maska satur hialuronskābi, kas nogādā kolagēnu un elastīnu uz iekšējiem ādas slāņiem. Āda tiek barota un mitrināta, tā kļūst mīksta un maiga visas dienas garumā.

Dermal Vitamin Collagen Essence Full Face Mask pilnvērtīga kosmētiskā auduma kolagēna sejas maska ar vitamīniem

Maska, kas atslābina, attīra un mitrina ādu, pateicoties tās sastāvā esošajam C vitamīnam, kā arī dažādām minerālu sastāvdaļām.

Dermal Aloe Collagen Essence Full Face Mask pilnvērtīga kosmētiskā auduma kolagēna sejas maska ar alvejas ekstraktu

Piepilda ādu ar vitamīniem un mikroelementiem, labvēlīgi ietekmē ādas stāvokli, dziedē to un veicina vielmaiņu.

Dermal Cucumber Collagen Essence Full Face Mask pilnvērtīga kosmētiskā auduma kolagēna sejas maska ar gurķa ekstraktu

Gurķa sastāvā esošais C vitamīns tika pārvērsts par dzīvinošu ekstraktu, kas saglabā mitrumu ādā, veido kolagēnu, izlīdzina grumbiņas, mitrina un balina ādu un vasarasraibumus, mierina, dziedē un mīkstina.

Dermal Snail Collagen Essence Full Face Mask pilnvērtīga kosmētiskā auduma kolagēna sejas maska ar gliemežu sekrēcijas filtrātu

No gliemežu sekrēcijas filtrāta iegūtā sērskābe, kombinācijā ar kolagēnu un elastīnu, efektīvi atjauno ādas šūnas un padara ādu elastīgu un gludu. Jūsu āda kļūst tvirtāka un jaunāka. E vitamīns un kolagēns baro ādu un padara to veselīgu. 

Dermal Syn-Ake Collagen Essence Full Face Mask pilnvērtīga kosmētiskā auduma kolagēna sejas maska ar čūsku indes ekstraktu

Kolagēna sejas maska ļauj kosmētikas līdzekļu ļoti koncentrētajām aktīvajām sastāvdaļām iekļūt ādā, vienlaicīgi nepieļaujot gaisa iekļūšanu ādā. Tādējādi, āda tiek mitrināta, tā tiek padarīta elastīga un labi attīrīta, kā arī tiek mazināts ādas stress. Maska satur kolagēnu, kas padara ādu elastīgu un labi to mitrina, vienmēr saglabājot ādu veselīgu.


© 2019 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.