Daeng Gi Meo Ri profesionāla intensīva maska ar peru pieniņu

Atdzīviniet un atjaunojiet savus matus un galvas ādu!

Tiem, kas vēl nav izmēģinājuši Daeng Gi Meo Ri šampūnus un kondicionierus no Doori Cosmetics, kuri sevī apvieno patīkamo ar veselīgo – ērtu un kvalitatīvu matu mazgāšanu un galvas ādas ārstēšanu, cīnoties ar jebkuru problēmu, ar prieku piedāvājam šos augstas kvalitātes produktus, kuras ražotājs ir viens no matu kopšanas līdzekļu tirgus līderiem Korejā. Ar Doori Cosmetics Inc. kosmētiku jūsu mati ne tikai izskatīsies skaisti un mirdzoši, bet iemantos veselīgu un dabīgu krāšņumu. Kompānija ir ieguldījusi maksimāli daudz pūļu šo līdzekļu zinātniskajai izstrādei, tie tiek ražoti uz Austrumu dabīgu ārstniecisko augu ekstraktu un tradicionālu, Korejā no seniem laikiem pazīstamu, recepšu bāzes. Viņu centieni atmaksājās: šodien kompānijas Doori Cosmetics produkti ir plaši pazīstami un pieprasīti visā pasaulē! Kā nu ne, kad Premium klases Daeng Gi Meo Ri līdzekļi traucē matu izkrišanu, veicina to augšanu un krāšņu mirdzumu, kā arī maigi kopj galvas ādu! Līdzekļi nesatur parabēnu, mākslīgās krāsvielas, minerāleļļas vai benzafenolu! Šodien vēlamies jūsu uzmanību pievēst Daeng Gi Meo Ri profesionālai intensīvai maskai ar peru pieniņu.

Daeng Gi Meo Ri profesionāla intensīva maska ar peru pieniņu

Maska maigi un rūpīgi kopj matus. Tā baro vājus matus, padarot tos zīdaini maigus. Austrumu ārstniecisko augu ekstrakti mitrina un baro matus. Maska ir bagātināta ar avokado eļļu un augu ekstraktiem, nodrošinot matiem tiem nepieciešamās barības vielas un maigi atjaunojot matu struktūru. Līdzeklis satur bišu peru pieniņu, kuram piemīt spēcīgas stimulējošas un stiprinošas īpašības. Saulespuķu sēklu eļļa pasargā matus no kaitīgā UV starojuma, turklāt, tai piemīt antioksidējoša iedarbība.

Maska ir piemērota sausiem, bojātiem un krāsotiem matiem. Pēc maskas lietošanas mati kļūst veselīgi, dzīvīgi un mirdzoši.

NESATUR parabēnus, mākslīgās krāsvielas, benzofenonu un minerāleļļas.

  • Bojātiem matiem, kuri bieži tiek krāsoti vai pakļauti ķīmiskai iedarbībai (ķīmisko ilgviļņu veidošanai);
  • Sausiem matiem ar tendenci piņķerēties;
  • Visiem, kuri vēlas, lai viņu mati izskatās veselīgi un mitrināti.

Lietošanas pamācība:

  1. Pēc matu mazgāšanas ar šampūnu, iemasējiet nelielu maskas daudzumu mitros matos un galvas ādā.
  2. Vienmērīgi ieziediet masku visā matu garumā un ļaujiet tai iedarboties 3-5 minūtes.
  3. Rūpīgi noskalojiet ar siltu ūdeni.

© 2019 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.