Karstākie nagu dizaina trendi: toņi, kurus jūs alksiet nēsāt šajā sezonā

Kuru no šīm toņiem izvēlēsieties jūs?

Gaiss nu ir kļuvis spirdzinoši vēss, lapas ir nokrāsojušās dažādās košās krāsās un skolēniem jau sācies rudens brīvlaiks. Rudeni baudīt palīdz aromātiska kafija, omulīgi adījumi, cerību pilna atmosfēra un, protams, jauni un uzlaboti skaistumkopšanas produkti, īpaši piemēroti aukstajam gadalaikam. Nevienam nebūs pārsteigums, ka mūsu interesi visvairāk piesaista pārsteidzošie nagu dizaina trendi.

Šie ir tie, kurus alkstam izmēģināt mēs...

Dziļi sarkans

Jāatzīst, ka dziļi sarkanie toņi katru gadu gūst popularitāti tiklīdz laiks kļūst nedaudz vēsāks, bet neskatoties uz to mēs turpinām mūsu manikīra meistariem neona koraļļu toni, ko tik ļoti labprāt nēsājām septembrī, nomainīt uz tumši sarkano. Šajā sezonā toņu izvēle ir ļoti plaša: no purpursarkaniem līdz košiem ogu un melni sarkaniem toņiem.

“Nude” jeb miesaskrāsa

Vairākums pieņem, ka miesaskrāsas toņi ir pavasara un vasaras trends. Protams, tie taču harmoniski saskan ar iedegumu un ir ideāli piemēroti kāzu sezonai! Tomēr šogad tie nezaudē popularitāti arī rudenī un ziemā. Aukstajos mēnešos izvēlieties gaišus mokas toņus, caurspīdīgu gēlu vai matētus tumšus smilškrāsas toņus un jūsu manikīrs izskatīsies ļoti stilīgi. 

Melns

Šajā sezonā vienmēr ir iecienīti tumši toņi ar sarkanu vai violetu nokrāsu, taču šogad priekšroka tiek dota tieši melniem toņiem: glancētiem, kas bija tik ļoti populāri deviņdesmitajos, krāšņiem zili melnajiem toņiem, metāliskiem un necaurspīdīgiem kokogles toņiem ar spoguļspīdumu. Nemaz nesatraucieties, ja šāds manikīrs nav jūsu stilā - tas izslatīsies ārkārtīgi eleganti!

Zils

Zils, kurš gan būtu domājis! Jā, šī krāsa šosezon ir populāra dažnedažādos toņos: zili zaļš, elektriski zils, gaiši zils.

Metāls

Šī tendence ir visjautrākā, jo to var pielietot jebkuras krāsas manikīrā: zelta, rozā, zaļas, dzeltenas, sarkanas, šampanieša, melnas.

Tagad, kad esat iepazinušies ar šīs sezonas karstākajām tendencēm, jums atliek tikai pierakstīties pie mūsu lieliskajiem meistariem un pārvērst šīs idejas realitātē!

 

 

 


© 2019 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.